Ligi
Goleniów CUP, PreZero Grand Prix, Puchar Polski, Sparingi, TAURON Liga, Play-Off
Sezon
2021/2022
Gospodarz

I Trener Bartłomiej Piekarczyk

Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
Data urodzenia
22 kwietnia 1987
Wiek
35

BKS BOSTIK Bielsko-Biała

#ZawodnikPozycja12345ZSSetyMeczePunktyAsyPrzyjęcie w %Bloki
1polAleksandra KazałaPrzyjmująca272624168110227289103616
3polEwelina Polak (C)Rozgrywająca2425231781982647606
5polMartyna BorowczakPrzyjmująca27262515711012811811265
6polJulia Mazur (L)Libero2523231461922700230
8polMagdalena JaniukŚrodkowa191918116174211189036
10polKarina ChmielewskaRozgrywająca20201812317426254011
11polDominika PierzchałaŚrodkowa252626199010527217251576
13polMartyna ŚwiradŚrodkowa151415135163211126836
16polKinga Drabek (L)Libero2222231670902410550
17polKoleta ŁyszkiewiczPrzyjmująca467210201237094
18czeGabriela OrvošováAtakująca2828271991112284699463
19polAlina BartkowskaAtakująca101310410381940206
22polWeronika SzlagowskaPrzyjmująca272727198010828330194848

Wyniki

(o miejsca 7-8)
1 - 3
 
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała — UNI Opole

MVP: Kinga Stronias
TV: Polsat Box Go
(o miejsca 7-8)
0 - 3
 
Stegu Arena

UNI Opole — BKS BOSTIK Bielsko-Biała

MVP: Martyna Borowczak
TV: Polsat Box Go
(Play Off 2-7)
1 - 3
 
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała — Developres BELLA DOLINA Rzeszów

MVP: Magdalena Jurczyk
TV: Polsat Sport
(Play Off 2-7)
3 - 2
 
Hala Podpromie

Developres BELLA DOLINA Rzeszów — BKS BOSTIK Bielsko-Biała

MVP: Jelena Blagojević
TV: Polsat Sport
(22 kolejka)
0 - 3
 
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź

MVP: Martyna Grajber
TV: Polsat Box Go
(21 kolejka)
3 - 1
 
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała - Energa MKS Kalisz

MVP: Gabriela Orvošová
TV: Polsat Box Go
(20 kolejka)
3 - 2
 
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała - E.LECLERC MOYA Radomka Radom

MVP: Gabriela Orvošová
TV: Polsat Box Go
(16 kolejka)
3 - 1
 
Hala Widowiskowo Sportowa

Joker Świecie - BKS BOSTIK Bielsko-Biała

MVP: Paulina Zaborowska
TV: Polsat Sport
(1/4 Pucharu Polski)
3 - 0
 
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — BKS BOSTIK Bielsko-Biała

MVP: Ana Yilian Cleger
(19 kolejka)
2 - 3
 
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała - IŁ Capital Legionovia Legionowo

MVP: Aleksandra Gryka
TV: Polsat Sport
(18 kolejka)
1 - 3
 
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź - BKS BOSTIK Bielsko-Biała

MVP: Gabriela Orvošová
TV: Polsat Box Go
(1/8 Pucharu Polski)
3 - 1
 
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała - #VolleyWrocław

MVP: Julia Mazur
(17 kolejka)
3 - 1
 
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała -  UNI Opole

MVP: Gabriela Orvošová
TV: Polsat Sport
(15 kolejka)
3 - 2
 
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała - #VolleyWrocław

MVP: Aleksandra Kazała
TV: Polsat Sport
(14 kolejka)
1 - 3
 
Hala Immobile Łuczniczka

Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - BKS BOSTIK Bielsko-Biała

MVP: Gabriela Orvošová
TV: Polsat Box Go
(Sparing)
3 - 1
 
Hala Podpromie

Developres BELLA DOLINA Rzeszów - BKS BOSTIK Bielsko-Biała

(13 kolejka)
3 - 2
 
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała - Grupa Azoty Chemik Police

MVP: Gabriela Orvošová
TV: Polsat Box Go
(12 kolejka)
2 - 3
 
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała - Developres BELLA DOLINA Rzeszów

MVP: Bruna Honorio Marques
TV: Polsat Sport
(11 kolejka)
3 - 0
 
Sport Arena

ŁKS Commercecon Łódź - BKS BOSTIK Bielsko-Biała

MVP: Veronica Jones-Perry
TV: Polsat Sport
(10 kolejka)
2 - 3
 
Arena Kalisz

Energa MKS Kalisz - BKS BOSTIK Bielsko-Biała

MVP: Dominika Pierzchała
TV: Polsat Box Go
(9 kolejka)
2 - 3
 
MOSiR w Radomiu

E.LECLERC MOYA Radomka Radom - BKS BOSTIK Bielsko-Biała

MVP: Weronika Szlagowska
TV: Polsat Box Go
(8 kolejka)
3 - 0
 
IŁ Capital Arena

IŁ Capital Legionovia Legionowo - BKS BOSTIK Bielsko-Biała

MVP: Aleksandra Gryka
TV: Polsat Box Go
(7 kolejka)
1 - 3
 
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź

MVP: Monika Fedusio
TV: Polsat Sport
(6 kolejka)
3 - 1
 
Stegu Arena

 UNI Opole - BKS BOSTIK Bielsko-Biała

MVP: Kinga Stronias
(5 kolejka)
3 - 0
 
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała - Joker Świecie

MVP: Dominika Pierzchała
TV: Polsat Sport
(4 kolejka)
0 - 3
 
Hala Orbita

#VolleyWrocław - BKS BOSTIK Bielsko-Biała

MVP: Aleksandra Kazała
TV: Polsat Sport
(3 kolejka)
0 - 3
 
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz

MVP: Magdalena Saad
(2 kolejka)
3 - 0
 
HS w Policach

Grupa Azoty Chemik Police - BKS BOSTIK Bielsko-Biała

MVP: Marlena Kowalewska
(1 kolejka)
3 - 2
 
Hala Podpromie

Developres BELLA DOLINA Rzeszów - BKS BOSTIK Bielsko-Biała

MVP: Jelena Blagojević
(Sparing)
1 - 3
 
Stegu Arena

UNI Opole - BKS BOSTIK Bielsko-Biała

(Sparing)
4 - 0
 
Hala ATH

BKS BOSTIK Bielsko-Biała - VK UP Olomouc

(Sparing)
5 - 0
 
Hala ATH

BKS BOSTIK Bielsko-Biała - VK UP Olomouc

(Goleniów CUP)
3 - 0
Goleniów CUP
Hala OSiR Goleniów

BKS BOSTIK Bielsko-Biała - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz

(Goleniów CUP)
3 - 1
Goleniów CUP
Hala OSiR Goleniów

BKS BOSTIK Bielsko-Biała - SSC Palmberg Schwerin

(Goleniów CUP)
1 - 2
Goleniów CUP
Hala OSiR Goleniów

BKS BOSTIK Bielsko-Biała - Grupa Azoty Chemik Police

(Sparing)
2 - 2
 
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała - UNI Opole

(Sparing)
3 - 1
 
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała - UNI Opole

(o 3 miejsce)
2 - 0
Finały PreZero Grand Prix
LOTOS Stadion Letni Gdańsk

BKS BOSTIK Bielsko-Biała - Joker Świecie

(Półfinał)
1 - 2
Finały PreZero Grand Prix
LOTOS Stadion Letni Gdańsk

BKS BOSTIK Bielsko-Biała - LOS Nowy Dwór Mazowiecki

(dzień 3)
1 - 2
 
LOTOS Stadion Letni Gdańsk

Joker Świecie - BKS BOSTIK Bielsko-Biała

(dzień 1)
2 - 0
 
LOTOS Stadion Letni Gdańsk

BKS BOSTIK Bielsko-Biała - IŁ Capital Legionovia Legionowo

(dzień 1)
2 - 0
 
LOTOS Stadion Letni Gdańsk

BKS BOSTIK Bielsko-Biała - SAN-Pajda Jarosław