Weronika Szlagowska i Karolina Drużkowska powołane do kadry narodowej

Weronika Szlagowska i Karolina Drużkowska zyskały uznanie trenera Jacka Nawrockiego w obecnym sezonie i zostały powołane do szerokiego składu kadry narodowej.

Reprezentacja Polski kobiet na pierwszą część sezonu 2021 Jacek Nawrocki – trener reprezentacji Polski kobiet, w porozumieniu z Pionem Sportu i Szkolenia Polskiego Związku Piłki Siatkowej podał szeroki skład kadry narodowej na pierwszą część sezonu 2021.

Skład reprezentacji Polski na CEV Mistrzostwa Europy 2021 kobiet podany zostanie po zakończeniu rozgrywek Ligi Narodów.

Skład reprezentacji Polski kobiet na pierwszą część sezonu 2021:
Klaudia Alagierska – środkowa
Weronika Centka – środkowa
Martyna Czyrniańska – przyjmująca
Paulina Damaske – przyjmująca / atakująca
Karolina Drużkowska – przyjmująca / atakująca
Zuzanna Efimienko-Młotkowska – środkowa
Monika Fedusio – przyjmująca
Zuzanna Górecka – przyjmująca
Martyna Grajber – przyjmująca
Aleksandra Gryka – środkowa
Monika Jagła – libero
Agnieszka Kąkolewska – środkowa
Marta Krajewska – rozgrywająca
Martyna Łazowska – rozgrywająca
Martyna Łukasik – przyjmująca / atakująca
Justyna Łysiak – libero
Julia Nowicka – rozgrywająca
Ewelina Polak – rozgrywająca
Aleksandra Rasińska – atakująca
Olivia Różański – przyjmująca
Malwina Smarzek-Godek – atakująca
Anna Stencel – środkowa
Maria Stenzel – libero
Magdalena Stysiak – przyjmująca / atakująca
Weronika Szlagowska – przyjmująca
Katarzyna Wenerska – rozgrywająca
Aleksandra Wójcik – przyjmująca
Marta Ziółkowska – środkowa

Sztab trenerski i medyczny:
Jacek Nawrocki – trener
Waldemar Kawka – asystent trenera
Przemysław Kawka – trener współpracujący
Gąsior Rafał – trener współpracujący
Jacek Pasiński – trener współpracujący
Radosław Wodziński – trener współpracujący
Piotr Olenderek – trener współpracujący
Łukasz Witczak – fizjoterapeuta
Dawid Koc – fizjoterapeuta
Karol Subocz – fizjoterapeuta
Bartosz Hołobut – fizjoterapeuta
Artur Pacek – trener przygotowania motorycznego
Łukasz Zarębkiewicz – trener przygotowania motorycznego
Maciej Tietianiec – kierownik reprezentacji
Marcin Domżalski – lekarz prowadzący
Krzysztof Zając – lekarz
Michał Gaca – lekarz
Hubert Tomaszewski – menadżer

Kadrowiczki przygotowania rozpoczną w Centralnym Ośrodku Sportu – Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku 14 kwietnia, w składzie zależnym od przebiegu rywalizacji w ligach krajowych. Skład reprezentacji może podlegać korektom ze względu na kwestie zdrowotne lub inne niezależne od trenera i zawodniczek.

Gratulujemy i trzymamy kciuki.

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

29 grudnia 2022 (czwartek), 21:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 30 grudnia 2022 (piątek), 19:00 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 3 stycznia 2023 (wtorek), 18:00 Grot Budowlani Łódź 3 Energa MKS Kalisz 2 4 stycznia 2023 (środa), 18:00 ITA TOOLS Stal Mielec 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 4 stycznia 2023 (środa), 18:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 0 4 stycznia 2023 (środa), 18:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 #VolleyWrocław 0 5 stycznia 2023 (czwartek), 17:30 UNI Opole 1 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 6 stycznia 2023 (piątek), 19:00 Energa MKS Kalisz 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 7 stycznia 2023 (sobota), 19:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 2 #VolleyWrocław 3 8 stycznia 2023 (niedziela), 14:45 Grupa Azoty Chemik Police 1 ŁKS Commercecon Łódź 3 9 stycznia 2023 (poniedziałek), 20:30 Grot Budowlani Łódź 3 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 2 12 stycznia 2023 (czwartek), 17:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom 1 Energa MKS Kalisz 3 13 stycznia 2023 (piątek), 17:30 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 13 stycznia 2023 (piątek), 19:00 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 0 #VolleyWrocław 3 14 stycznia 2023 (sobota), 17:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 Grupa Azoty Chemik Police 1 15 stycznia 2023 (niedziela), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 Grot Budowlani Łódź 0 21 stycznia 2023 (sobota), 20:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 1 Energa MKS Kalisz 3 22 stycznia 2023 (niedziela), 16:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 UNI Opole 0 22 stycznia 2023 (niedziela), 19:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 #VolleyWrocław 0 23 stycznia 2023 (poniedziałek), 17:30 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 3 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 2 23 stycznia 2023 (poniedziałek), 20:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom 1 Grot Budowlani Łódź 3 26 stycznia 2023 (czwartek), 17:30 UNI Opole 3 MOYA Radomka Lotnisko Radom 1 26 stycznia 2023 (czwartek), 19:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 OnlyBio Pałac Bydgoszcz 0 27 stycznia 2023 (piątek), 19:00 #VolleyWrocław 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 27 stycznia 2023 (piątek), 20:30 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 1 Energa MKS Kalisz 3 29 stycznia 2023 (niedziela), 17:30 Grot Budowlani Łódź BKS BOSTIK Bielsko-Biała 2 lutego 2023 (czwartek), 17:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała #VolleyWrocław 3 lutego 2023 (piątek), 20:30 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów Developres BELLA DOLINA Rzeszów 4 lutego 2023 (sobota), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police UNI Opole 5 lutego 2023 (niedziela), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź Energa MKS Kalisz 6 lutego 2023 (poniedziałek), 17:30 MOYA Radomka Lotnisko Radom OnlyBio Pałac Bydgoszcz 10 lutego 2023 (piątek), 17:30 Grot Budowlani Łódź UNI Opole 11 lutego 2023 (sobota), 00:00 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów Grupa Azoty Chemik Police 11 lutego 2023 (sobota), 00:00 #VolleyWrocław MOYA Radomka Lotnisko Radom 11 lutego 2023 (sobota), 00:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz ŁKS Commercecon Łódź 12 lutego 2023 (niedziela), 19:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów BKS BOSTIK Bielsko-Biała 18 lutego 2023 (sobota), 00:00 ŁKS Commercecon Łódź #VolleyWrocław 18 lutego 2023 (sobota), 00:00 MOYA Radomka Lotnisko Radom Developres BELLA DOLINA Rzeszów 18 lutego 2023 (sobota), 00:00 Grupa Azoty Chemik Police Grot Budowlani Łódź 18 lutego 2023 (sobota), 00:00 UNI Opole Energa MKS Kalisz 19 lutego 2023 (niedziela), 19:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 25 lutego 2023 (sobota), 00:00 ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów MOYA Radomka Lotnisko Radom 25 lutego 2023 (sobota), 00:00 Developres BELLA DOLINA Rzeszów ŁKS Commercecon Łódź 25 lutego 2023 (sobota), 00:00 OnlyBio Pałac Bydgoszcz UNI Opole 25 lutego 2023 (sobota), 00:00 Energa MKS Kalisz Grot Budowlani Łódź 26 lutego 2023 (niedziela), 18:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała Grupa Azoty Chemik Police 4 marca 2023 (sobota), 00:00 Grupa Azoty Chemik Police Energa MKS Kalisz 4 marca 2023 (sobota), 00:00 Grot Budowlani Łódź OnlyBio Pałac Bydgoszcz 4 marca 2023 (sobota), 00:00 ŁKS Commercecon Łódź ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów 4 marca 2023 (sobota), 00:00 UNI Opole #VolleyWrocław