Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka MVP TV
4 kwietnia 2022 20:30   2021/2022 Play Off 2-7 Jelena Blagojević Polsat Sport

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Kasprzyk PiotrLitwin JacekGrzanka Robert

Wyniki

DrużynaWynik12345Stan rywalizacji
Developres BELLA DOLINA Rzeszów325252223151
BKS BOSTIK Bielsko-Biała21618252570

Developres BELLA DOLINA Rzeszów

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Gabriela PolańskaŚrodkowa0000000000-0
3Bruna Honorio MarquesAtakująca0000000000-0
7Jelena Blagojević Przyjmująca1111105122000
8Anna StencelŚrodkowa111110517201
10Katarzyna WenerskaRozgrywająca1111105120-2
12Aleksandra Szczygłowska (L)Libero1111105100610
14Dominika WitowskaŚrodkowa1100002100-0
15Kara BajemaPrzyjmująca11111051212271
16Izabella RapaczAtakująca1000001110-0
17Malwina SmarzekAtakująca11111051190-3
20Daria Przybyła (L)Przyjmująca0000000000-0
27Anna KalandadzePrzyjmująca1011003130290
95Magdalena JurczykŚrodkowa11111051104752
98Julia BińczyckaRozgrywająca1000001100-0
 Łącznie         858399

I Trener: Stephane Antiga

BKS BOSTIK Bielsko-Biała

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Aleksandra KazałaPrzyjmująca1110104160331
3Ewelina Polak (C)Rozgrywająca1100002111-0
5Martyna BorowczakPrzyjmująca1111105180421
6Julia Mazur (L)Libero1111105100-0
8Magdalena JaniukŚrodkowa011110412100
10Karina ChmielewskaRozgrywająca1111105121-0
11Dominika PierzchałaŚrodkowa111110511001007
13Martyna ŚwiradŚrodkowa1100002110-1
16Kinga Drabek (L)Libero1111105100560
17Koleta ŁyszkiewiczPrzyjmująca0000000000-0
18Gabriela OrvošováAtakująca1111105132001
19Alina BartkowskaAtakująca1000001120-0
22Weronika SzlagowskaPrzyjmująca1111105191410
 Łącznie         7344111

Miejsce wydarzenia

Hala Podpromie
Hala Podpromie, 10, Podpromie, Grota-Roweckiego, Rzeszów, województwo podkarpackie, 35-051, Polska

No Live Events for now.

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

1 kwietnia 2022 (piątek), 19:00 #VolleyWrocław 3 Energa MKS Kalisz 0 3 kwietnia 2022 (niedziela), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 UNI Opole 0 3 kwietnia 2022 (niedziela), 20:30 IŁ Capital Legionovia Legionowo 3 Grot Budowlani Łódź 0 4 kwietnia 2022 (poniedziałek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 3 E.LECLERC MOYA Radomka Radom 0 4 kwietnia 2022 (poniedziałek), 20:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 2 6 kwietnia 2022 (środa), 19:00 Energa MKS Kalisz 2 #VolleyWrocław 3 9 kwietnia 2022 (sobota), 17:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 10 kwietnia 2022 (niedziela), 14:45 Grot Budowlani Łódź 3 IŁ Capital Legionovia Legionowo 0 10 kwietnia 2022 (niedziela), 17:30 E.LECLERC MOYA Radomka Radom 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 11 kwietnia 2022 (poniedziałek), 20:30 UNI Opole 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 14 kwietnia 2022 (czwartek), 17:00 UNI Opole 0 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 14 kwietnia 2022 (czwartek), 19:00 IŁ Capital Legionovia Legionowo 0 Grot Budowlani Łódź 3 20 kwietnia 2022 (środa), 17:00 E.LECLERC MOYA Radomka Radom 2 IŁ Capital Legionovia Legionowo 3 20 kwietnia 2022 (środa), 19:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 1 UNI Opole 3 21 kwietnia 2022 (czwartek), 17:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 ŁKS Commercecon Łódź 2 21 kwietnia 2022 (czwartek), 20:30 Grupa Azoty Chemik Police 3 Grot Budowlani Łódź 0 24 kwietnia 2022 (niedziela), 19:00 IŁ Capital Legionovia Legionowo 0 E.LECLERC MOYA Radomka Radom 3 24 kwietnia 2022 (niedziela), 20:30 ŁKS Commercecon Łódź 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 25 kwietnia 2022 (poniedziałek), 17:30 Grot Budowlani Łódź 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 1 maja 2022 (niedziela), 14:45 Grupa Azoty Chemik Police 3 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 2 1 maja 2022 (niedziela), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 3 Grot Budowlani Łódź 0 5 maja 2022 (czwartek), 17:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 1 Grupa Azoty Chemik Police 3 5 maja 2022 (czwartek), 20:30 Grot Budowlani Łódź 1 ŁKS Commercecon Łódź 3 8 maja 2022 (niedziela), 14:45 ŁKS Commercecon Łódź 3 Grot Budowlani Łódź 1 8 maja 2022 (niedziela), 17:30 Grupa Azoty Chemik Police 3 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 2 29 października 2022 (sobota), 00:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała ? 29 października 2022 (sobota), 00:00 29 października 2022 (sobota), 00:00 29 października 2022 (sobota), 00:00 29 października 2022 (sobota), 00:00 29 października 2022 (sobota), 00:00 5 listopada 2022 (sobota), 00:00 5 listopada 2022 (sobota), 00:00 5 listopada 2022 (sobota), 00:00 5 listopada 2022 (sobota), 00:00 5 listopada 2022 (sobota), 00:00 5 listopada 2022 (sobota), 00:00 12 listopada 2022 (sobota), 00:00 12 listopada 2022 (sobota), 00:00 12 listopada 2022 (sobota), 00:00 12 listopada 2022 (sobota), 00:00 12 listopada 2022 (sobota), 00:00 12 listopada 2022 (sobota), 00:00 19 listopada 2022 (sobota), 00:00 19 listopada 2022 (sobota), 00:00 19 listopada 2022 (sobota), 00:00 19 listopada 2022 (sobota), 00:00 19 listopada 2022 (sobota), 00:00 19 listopada 2022 (sobota), 00:00 26 listopada 2022 (sobota), 00:00