0 - 3
Wynik

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Transmisja MVP Stan
14 kwietnia 2022 (czwartek) 17:00 Play Off 2021/2022 o miejsca 7-8 Polsat Box Go M. Borowczak 0-1

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Banaś AnnaGłód WojciechKwieciński Marek

Wyniki

DrużynaWynik123Stan rywalizacji
UNI Opole02431240
BKS BOSTIK Bielsko-Biała32633261

UNI Opole

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Marta OrzyłowskaŚrodkowa111000318004
3Kinga StroniasPrzyjmująca11100031160591
5Regiane BidiasPrzyjmująca11100031160362
7Vivian PellegrinoŚrodkowa1110003170-3
9Gabriela BorawskaPrzyjmująca0000000000-0
10Marta PamułaPrzyjmująca1110003100330
11Aleksandra MuszyńskaŚrodkowa0100001100-0
13Adriana Adamek (L)Libero1110003100460
14Weronika WołodkoRozgrywająca1100002100-0
17Gabriela MakarowskaRozgrywająca1110003121-1
18Oliwia SieradzkaAtakująca1000001100-0
20Anna BączyńskaPrzyjmująca11100031141-2
 Łącznie         6324413

I Trener: Nicola Vettori

BKS BOSTIK Bielsko-Biała

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Aleksandra KazałaPrzyjmująca11100031151171
3Ewelina Polak (C)Rozgrywająca1100002100-0
5Martyna Borowczak Przyjmująca11100031131461
6Julia Mazur (L)Libero1110003100-0
8Magdalena JaniukŚrodkowa1110003150-1
10Karina ChmielewskaRozgrywająca1110003100-0
11Dominika PierzchałaŚrodkowa1110003182-3
13Martyna ŚwiradŚrodkowa0000000000-0
16Kinga Drabek (L)Libero1110003100480
17Koleta ŁyszkiewiczPrzyjmująca0000000000-0
18Gabriela OrvošováAtakująca1100002140-1
19Alina BartkowskaAtakująca0110002180-2
22Weronika SzlagowskaPrzyjmująca101000213100
 Łącznie         565329

Miejsce wydarzenia

Stegu Arena
Stegu Arena, Leopolda Okulickiego, Chabry, Opole, województwo opolskie, 45-222, Polska

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

15 stycznia 2024 (poniedziałek), 20:30 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 17 stycznia 2024 (środa), 19:00 KSG Warszawa 0 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 20 stycznia 2024 (sobota), 19:00 KGHM #VolleyWrocław 0 PGE Rysice Rzeszów 3 21 stycznia 2024 (niedziela), 16:00 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 21 stycznia 2024 (niedziela), 19:00 Grot Budowlani Łódź 3 Energa MKS Kalisz 0 21 stycznia 2024 (niedziela), 20:30 Grupa Azoty Chemik Police 2 MOYA Radomka Radom 3 22 stycznia 2024 (poniedziałek), 17:30 UNI Opole 3 Metalkas Pałac Bydgoszcz 0 22 stycznia 2024 (poniedziałek), 20:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 ITA TOOLS Stal Mielec 1 25 stycznia 2024 (czwartek), 17:30 PGE Rysice Rzeszów 3 Grot Budowlani Łódź 1 26 stycznia 2024 (piątek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 1 Grupa Azoty Chemik Police 3 26 stycznia 2024 (piątek), 20:30 ITA TOOLS Stal Mielec 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 27 stycznia 2024 (sobota), 16:00 MOYA Radomka Radom 3 KGHM #VolleyWrocław 0 27 stycznia 2024 (sobota), 19:15 PGE Rysice Rzeszów 3 UNI Opole 0 28 stycznia 2024 (niedziela), 20:30 Metalkas Pałac Bydgoszcz 0 Grot Budowlani Łódź 3 29 stycznia 2024 (poniedziałek), 19:00 Energa MKS Kalisz 0 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 31 stycznia 2024 (środa), 18:00 KGHM #VolleyWrocław 1 UNI Opole 3 1 lutego 2024 (czwartek), 18:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 Energa MKS Kalisz 0 3 lutego 2024 (sobota), 16:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Metalkas Pałac Bydgoszcz 1 3 lutego 2024 (sobota), 17:30 Grot Budowlani Łódź 1 PGE Rysice Rzeszów 3 3 lutego 2024 (sobota), 19:00 UNI Opole 3 MOYA Radomka Radom 1 4 lutego 2024 (niedziela), 16:00 ITA TOOLS Stal Mielec 2 ŁKS Commercecon Łódź 3 5 lutego 2024 (poniedziałek), 17:00 KGHM #VolleyWrocław 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 5 lutego 2024 (poniedziałek), 20:30 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 Energa MKS Kalisz 3 7 lutego 2024 (środa), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 MOYA Radomka Radom 0 9 lutego 2024 (piątek), 17:30 Metalkas Pałac Bydgoszcz 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 1 9 lutego 2024 (piątek), 20:30 Energa MKS Kalisz 3 ITA TOOLS Stal Mielec 1 10 lutego 2024 (sobota), 19:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 KGHM #VolleyWrocław 0 11 lutego 2024 (niedziela), 13:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 UNI Opole 0 11 lutego 2024 (niedziela), 16:00 MOYA Radomka Radom 2 Grot Budowlani Łódź 3 12 lutego 2024 (poniedziałek), 17:30 PGE Rysice Rzeszów 1 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 17 lutego 2024 (sobota), 17:00 UNI Opole 3 ITA TOOLS Stal Mielec 1 19 lutego 2024 (poniedziałek), 20:30 PGE Rysice Rzeszów 3 Grupa Azoty Chemik Police 1 20 lutego 2024 (wtorek), 18:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 20 lutego 2024 (wtorek), 19:00 KGHM #VolleyWrocław 2 Energa MKS Kalisz 3 23 lutego 2024 (piątek), 17:30 MOYA Radomka Radom 0 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 23 lutego 2024 (piątek), 20:30 UNI Opole 2 KGHM #VolleyWrocław 3 24 lutego 2024 (sobota), 19:00 Grot Budowlani Łódź 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 25 lutego 2024 (niedziela), 16:00 ŁKS Commercecon Łódź 3 Energa MKS Kalisz 2 25 lutego 2024 (niedziela), 19:00 Grupa Azoty Akademia Tarnów 0 PGE Rysice Rzeszów 3 26 lutego 2024 (poniedziałek), 19:00 ITA TOOLS Stal Mielec Metalkas Pałac Bydgoszcz 2 marca 2024 (sobota), 16:00 PGE Rysice Rzeszów ITA TOOLS Stal Mielec 2 marca 2024 (sobota), 19:00 Metalkas Pałac Bydgoszcz Energa MKS Kalisz 3 marca 2024 (niedziela), 18:00 Grupa Azoty Chemik Police BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 3 marca 2024 (niedziela), 20:30 MOYA Radomka Radom Grupa Azoty Akademia Tarnów 4 marca 2024 (poniedziałek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź UNI Opole 4 marca 2024 (poniedziałek), 20:30 KGHM #VolleyWrocław Grot Budowlani Łódź 7 marca 2024 (czwartek), 21:00 Energa MKS Kalisz Grupa Azoty Chemik Police 8 marca 2024 (piątek), 16:00 Grupa Azoty Akademia Tarnów UNI Opole 8 marca 2024 (piątek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź PGE Rysice Rzeszów 8 marca 2024 (piątek), 19:00 ITA TOOLS Stal Mielec KGHM #VolleyWrocław 8 marca 2024 (piątek), 20:30 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała Grot Budowlani Łódź 11 marca 2024 (poniedziałek), 19:00 Metalkas Pałac Bydgoszcz MOYA Radomka Radom 16 marca 2024 (sobota), 14:45 ŁKS Commercecon Łódź PGE Rysice Rzeszów 16 marca 2024 (sobota), 18:00 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała UNI Opole 17 marca 2024 (niedziela), 14:45 23 marca 2024 (sobota), 00:00 23 marca 2024 (sobota), 00:00 23 marca 2024 (sobota), 00:00 23 marca 2024 (sobota), 00:00 24 marca 2024 (niedziela), 00:00 2 kwietnia 2024 (wtorek), 00:00 2 kwietnia 2024 (wtorek), 00:00 7 kwietnia 2024 (niedziela), 00:00 7 kwietnia 2024 (niedziela), 00:00 12 kwietnia 2024 (piątek), 00:00 12 kwietnia 2024 (piątek), 00:00