0 - 3
Wynik

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka MVP TV
14 kwietnia 2022 17:00   2021/2022 o miejsca 7-8 Martyna Borowczak Polsat Box Go

Sędziowie

Sędzia ISędzia IIKomisarzKwalifikator
Banaś AnnaGłód WojciechKwieciński Marek

Wyniki

DrużynaWynik123Stan rywalizacji
UNI Opole02431240
BKS BOSTIK Bielsko-Biała32633261

UNI Opole

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
2Marta OrzyłowskaŚrodkowa111000318004
3Kinga StroniasPrzyjmująca11100031160591
5Regiane BidiasPrzyjmująca11100031160362
7Vivian PellegrinoŚrodkowa1110003170-3
9Gabriela BorawskaPrzyjmująca0000000000-0
10Marta PamułaPrzyjmująca1110003100330
11Aleksandra MuszyńskaŚrodkowa0100001100-0
13Adriana Adamek (L)Libero1110003100460
14Weronika WołodkoRozgrywająca1100002100-0
17Gabriela MakarowskaRozgrywająca1110003121-1
18Oliwia SieradzkaAtakująca1000001100-0
20Anna BączyńskaPrzyjmująca11100031141-2
 Łącznie         6324413

I Trener: Nicola Vettori

BKS BOSTIK Bielsko-Biała

# Zawodnik Pozycja 1 2 3 4 5 ZS Sety Mecze Punkty Asy Przyjęcie % Bloki
1Aleksandra KazałaPrzyjmująca11100031151171
3Ewelina Polak (C)Rozgrywająca1100002100-0
5Martyna Borowczak Przyjmująca11100031131461
6Julia Mazur (L)Libero1110003100-0
8Magdalena JaniukŚrodkowa1110003150-1
10Karina ChmielewskaRozgrywająca1110003100-0
11Dominika PierzchałaŚrodkowa1110003182-3
13Martyna ŚwiradŚrodkowa0000000000-0
16Kinga Drabek (L)Libero1110003100480
17Koleta ŁyszkiewiczPrzyjmująca0000000000-0
18Gabriela OrvošováAtakująca1100002140-1
19Alina BartkowskaAtakująca0110002180-2
22Weronika SzlagowskaPrzyjmująca101000213100
 Łącznie         565329

Miejsce wydarzenia

Stegu Arena
Stegu Arena, Leopolda Okulickiego, Chabry, Opole, województwo opolskie, 45-222, Polska

No Live Events for now.

Tabela rozmiarów

Rozmiar dziecięcy

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
122
50
73,26
128
52
77,26
134
54
81,26
140
56
85,26
146
57
89,26
152
62
92
158
64
96
164
66
100
170
68
104
176
70
108
182
72
112
188
74
116
194
76
120

Rozmiar damski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
32
60
87,5
34
62
91,5
36
64
95,5
38
66
99,5
40
68
103,5
42
70
107,5
44
72
111,5
46
74
115,5

Rozmiar męski

Rozmiar
Długość koszulki
Szerokość koszulki
M
70
108
L
72
112
XL
74
116
XXL
76
120
XXXL
77,1
124

UWAGA: Wymiary mogą się różnić +/- 1,5 cm

1 kwietnia 2022 (piątek), 19:00 #VolleyWrocław 3 Energa MKS Kalisz 0 3 kwietnia 2022 (niedziela), 19:00 Grupa Azoty Chemik Police 3 UNI Opole 0 3 kwietnia 2022 (niedziela), 20:30 IŁ Capital Legionovia Legionowo 3 Grot Budowlani Łódź 0 4 kwietnia 2022 (poniedziałek), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 3 E.LECLERC MOYA Radomka Radom 0 4 kwietnia 2022 (poniedziałek), 20:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 2 6 kwietnia 2022 (środa), 19:00 Energa MKS Kalisz 2 #VolleyWrocław 3 9 kwietnia 2022 (sobota), 17:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 10 kwietnia 2022 (niedziela), 14:45 Grot Budowlani Łódź 3 IŁ Capital Legionovia Legionowo 0 10 kwietnia 2022 (niedziela), 17:30 E.LECLERC MOYA Radomka Radom 0 ŁKS Commercecon Łódź 3 11 kwietnia 2022 (poniedziałek), 20:30 UNI Opole 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 14 kwietnia 2022 (czwartek), 17:00 UNI Opole 0 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3 14 kwietnia 2022 (czwartek), 19:00 IŁ Capital Legionovia Legionowo 0 Grot Budowlani Łódź 3 20 kwietnia 2022 (środa), 17:00 E.LECLERC MOYA Radomka Radom 2 IŁ Capital Legionovia Legionowo 3 20 kwietnia 2022 (środa), 19:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 1 UNI Opole 3 21 kwietnia 2022 (czwartek), 17:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 ŁKS Commercecon Łódź 2 21 kwietnia 2022 (czwartek), 20:30 Grupa Azoty Chemik Police 3 Grot Budowlani Łódź 0 24 kwietnia 2022 (niedziela), 19:00 IŁ Capital Legionovia Legionowo 0 E.LECLERC MOYA Radomka Radom 3 24 kwietnia 2022 (niedziela), 20:30 ŁKS Commercecon Łódź 1 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 3 25 kwietnia 2022 (poniedziałek), 17:30 Grot Budowlani Łódź 0 Grupa Azoty Chemik Police 3 1 maja 2022 (niedziela), 14:45 Grupa Azoty Chemik Police 3 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 2 1 maja 2022 (niedziela), 17:30 ŁKS Commercecon Łódź 3 Grot Budowlani Łódź 0 5 maja 2022 (czwartek), 17:30 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 1 Grupa Azoty Chemik Police 3 5 maja 2022 (czwartek), 20:30 Grot Budowlani Łódź 1 ŁKS Commercecon Łódź 3 8 maja 2022 (niedziela), 14:45 ŁKS Commercecon Łódź 3 Grot Budowlani Łódź 1 8 maja 2022 (niedziela), 17:30 Grupa Azoty Chemik Police 3 Developres BELLA DOLINA Rzeszów 2 29 października 2022 (sobota), 00:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała ? 29 października 2022 (sobota), 00:00 29 października 2022 (sobota), 00:00 29 października 2022 (sobota), 00:00 29 października 2022 (sobota), 00:00 29 października 2022 (sobota), 00:00 5 listopada 2022 (sobota), 00:00 5 listopada 2022 (sobota), 00:00 5 listopada 2022 (sobota), 00:00 5 listopada 2022 (sobota), 00:00 5 listopada 2022 (sobota), 00:00 5 listopada 2022 (sobota), 00:00 12 listopada 2022 (sobota), 00:00 12 listopada 2022 (sobota), 00:00 12 listopada 2022 (sobota), 00:00 12 listopada 2022 (sobota), 00:00 12 listopada 2022 (sobota), 00:00 12 listopada 2022 (sobota), 00:00 19 listopada 2022 (sobota), 00:00 19 listopada 2022 (sobota), 00:00 19 listopada 2022 (sobota), 00:00 19 listopada 2022 (sobota), 00:00 19 listopada 2022 (sobota), 00:00 19 listopada 2022 (sobota), 00:00 26 listopada 2022 (sobota), 00:00