Ligi
Goleniów CUP, Play Off, PreZero Grand Prix - Grupa A, Puchar Polski, TAURON Liga
Sezon
2023/2024
Gospodarz

I Trener Maciej Biernat

Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
Grot Budowlani Łódź
Data urodzenia
20 maja 1991 (poniedziałek)
Wiek
32

Grot Budowlani Łódź

#ZawodnikPozycja12345ZSSetyMeczePunktyAsyPrzyjęcie w %Bloki
1polEwelina Wilińska (C)Rozgrywająca1516137305418281202
4polMarta PolŚrodkowa8101132034135643516
5polMałgorzata LisiakŚrodkowa2020207307020158202442
6polAdrianna KukulskaPrzyjmująca254200136120243
7polMartyna ŁazowskaRozgrywająca141414210451925509
8polWeronika SobiczewskaAtakująca5511310251454501
10srbAna BjelicaAtakująca2019177306620234101011
12polNatalia LijewskaPrzyjmująca1241109650311
12canAndrea MitrovicPrzyjmująca191817520611923373912
13polKinga RóżyńskaŚrodkowa1212124104116736927
14usaMackenzie MayPrzyjmująca1919207306820319294215
18polJustyna Łysiak (L)Libero191919630661900580
20srbJelena BlagojevićPrzyjmująca332210113431354

Tabela Runda Zasadnicza 2023/2024

PozycjaDrużynaPunktyMeczeMecze wygr.Mecze przegr.Sety wygr.Sety przegr.Stos. setówPunkty wygr.Punkty przegr.Stos. punktów
1572119261125.0833175713751.2778
2512117456192.9474176614921.1836
3502117454222.4545177415011.1819
4432015548242.0000166115121.0985
5372012842281.5000157614271.1044
62821101139440.8864180118440.9767
7272081231420.7381157616700.9437
8242181333450.7333163417510.9332
9162061427510.5294156717950.8730
10162151627540.5000162918500.8805
11152151619520.3654147016780.8760
1282121915590.2542144117570.8201

Terminarz

(21)
20:30
TAURON Liga
Hala Orbita

#VolleyWrocław — Grot Budowlani Łódź

Transmisja: Polsat Sport
(22)
20:30
TAURON Liga
Hala im. Z. Pietrzykowskiego

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — Grot Budowlani Łódź

Transmisja: Polsat Sport

Wyniki

(20)
0 - 3
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — Grupa Azoty Chemik Police

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: N. Mędrzyk
(19)
2 - 3
TAURON Liga
HWS RCS Radom

MOYA Radomka Radom — Grot Budowlani Łódź

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: M. May
(18)
1 - 3
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — PGE Rysice Rzeszów

Transmisja: Polsat Sport
MVP: G. Orvošová
(17)
0 - 3
TAURON Liga
Immobile Łuczniczka

Metalkas Pałac Bydgoszcz — Grot Budowlani Łódź

Transmisja: Polsat Sport
MVP: M. May
(1/8)
3 - 1
Puchar Polski
Hala Podpromie

PGE Rysice Rzeszów — Grot Budowlani Łódź

(16)
3 - 0
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — Energa MKS Kalisz

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: A. Mitrovic
(15)
3 - 2
TAURON Liga
MOSiR Mielec

ITA TOOLS Stal Mielec — Grot Budowlani Łódź

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: P. Nowacka
(14)
3 - 0
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — Grupa Azoty Akademia Tarnów

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: M. Lisiak
(13)
3 - 0
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — UNI Opole

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: J. Łysiak
(12)
3 - 0
TAURON Liga
Sport Arena

ŁKS Commercecon Łódź — Grot Budowlani Łódź

Transmisja: Polsat Sport
MVP: A. Gryka
(11)
2 - 3
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: P. Damaske
(10)
3 - 1
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — #VolleyWrocław

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: K. Różyńska
(9)
3 - 0
TAURON Liga
Netto Arena Szczecin

Grupa Azoty Chemik Police — Grot Budowlani Łódź

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: M. Fedusio
(8)
3 - 0
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — MOYA Radomka Radom

Transmisja: Polsat Sport
MVP: M. May
(7)
3 - 1
TAURON Liga
Hala Podpromie

PGE Rysice Rzeszów — Grot Budowlani Łódź

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: A. Coneo
(6)
3 - 0
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — Metalkas Pałac Bydgoszcz

Transmisja: Polsat Sport
MVP: A. Mitrovic
(5)
3 - 0
TAURON Liga
Arena Kalisz

Energa MKS Kalisz — Grot Budowlani Łódź

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: D. Bošković
(4)
3 - 0
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — ITA TOOLS Stal Mielec

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: M. Łazowska
(3)
1 - 3
TAURON Liga
Arena Jaskółka

Grupa Azoty Akademia Tarnów — Grot Budowlani Łódź

Transmisja: Polsat Sport
MVP: M. Łazowska
(2)
0 - 3
TAURON Liga
Stegu Arena

UNI Opole — Grot Budowlani Łódź

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: M. May
(1)
3 - 0
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — ŁKS Commercecon Łódź

Transmisja: Polsat Sport
MVP: M. May
(Sparingi)
3 - 1
Sparingi
Hala ATH

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — Grot Budowlani Łódź

(Goleniów CUP)
3 - 1
Goleniów CUP
Hala OSiR Goleniów

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — Grot Budowlani Łódź

(Goleniów CUP)
3 - 1
Goleniów CUP
Hala OSiR Goleniów

Energa MKS Kalisz — Grot Budowlani Łódź

(Goleniów CUP)
3 - 0
Goleniów CUP
Hala OSiR Goleniów

Grupa Azoty Chemik Police — Grot Budowlani Łódź

(1/4 finału)
2 - 1
PreZero Grand Prix
Energa Stadion Letni Gdańsk

UNI Opole — Grot Budowlani Łódź

(Grupa A)
2 - 1
PreZero Grand Prix - Grupa A
Energa Stadion Letni Gdańsk

OnlyBio Pałac Bydgoszcz — Grot Budowlani Łódź

(Grupa A)
2 - 1
PreZero Grand Prix - Grupa A
Energa Stadion Letni Gdańsk

Grot Budowlani Łódź — BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała

(Grupa A)
2 - 0
PreZero Grand Prix - Grupa A
Energa Stadion Letni Gdańsk

Grot Budowlani Łódź — ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów