Ligi
Play Off, PreZero Grand Prix - Grupa C, Puchar Polski, TAURON Liga
Sezon
2023/2024
Gospodarz

I Trener Stephane Antiga

Narodowość
fraFrancja
Obecna drużyna
PGE Rysice Rzeszów
Data urodzenia
3 lutego 1976 (wtorek)
Wiek
48

PGE Rysice Rzeszów

#ZawodnikPozycja12345ZSSetyMecze testMeczePunktyAsyPrzyjęcie w %Bloki
1espJulia De PaulaPrzyjmująca228300151512201302
8polAnna Stencel-ObiałaŚrodkowa141515520515117856418
9polWeronika CentkaŚrodkowa17171651056561913753440
10polKatarzyna WenerskaRozgrywająca181816720616118291406
12polAleksandra Szczygłowska (L) (C)Libero18181773063631800530
17polGabriela Makarowska-KulejRozgrywająca15151762055552017606
18czeGabriela OrvošováAtakująca1919198306868193058044
20colAmanda ConeoPrzyjmująca181816810616119226124326
22polWeronika SzlagowskaPrzyjmująca10141342043431711543922
23polMagda Kubas (L)Libero35731019191000200
27geoAnn KalandadzePrzyjmująca161714520545417253203837
78polWiktoria KowalskaAtakująca12131550045452044106
95polMagdalena JurczykŚrodkowa121113730464615955732

Tabela Runda Zasadnicza 2023/2024

PozycjaDrużynaPunktyMeczeMecze wygr.Mecze przegr.Sety wygr.Sety przegr.Stos. setówPunkty wygr.Punkty przegr.Stos. punktów
1552018258105.8000164612731.2930
2492017352192.7368167213901.2029
3482016453192.7895169114401.1743
4432015548242.0000166115121.0985
5372012842281.5000157614271.1044
6272081231420.7381157616700.9437
7252091136440.8182172617870.9659
8242081232420.7619154616540.9347
9162061427510.5294156717950.8730
10162051527510.5294157717750.8885
11122041616510.3137137315900.8635
1282021815560.2679138416820.8228

Terminarz

(21)
16:00
TAURON Liga
Hala Podpromie

PGE Rysice Rzeszów — ITA TOOLS Stal Mielec

Transmisja: Polsat Box Go
(22)
17:30
TAURON Liga
Sport Arena

ŁKS Commercecon Łódź — PGE Rysice Rzeszów

Transmisja: Polsat Sport
(1/2)
14:45
Finały Pucharu Polski
Hala Nysa

ŁKS Commercecon Łódź — PGE Rysice Rzeszów

Transmisja: Polsat Sport

Wyniki

(20)
0 - 3
TAURON Liga
Arena Jaskółka

Grupa Azoty Akademia Tarnów — PGE Rysice Rzeszów

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: W. Kowalska
(1/4)
3 - 1
Puchar Polski
Hala Podpromie

PGE Rysice Rzeszów — Grupa Azoty Chemik Police

MVP: A. Kalandadze
(19)
1 - 3
TAURON Liga
Hala Podpromie

PGE Rysice Rzeszów — BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała

Transmisja: Polsat Sport
MVP: J. Nowicka
(18)
1 - 3
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — PGE Rysice Rzeszów

Transmisja: Polsat Sport
MVP: G. Orvošová
(17)
3 - 0
TAURON Liga
Hala Podpromie

PGE Rysice Rzeszów — UNI Opole

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: G. Orvošová
(1/8)
3 - 1
Puchar Polski
Hala Podpromie

PGE Rysice Rzeszów — Grot Budowlani Łódź

(16)
0 - 3
TAURON Liga
Hala Orbita

#VolleyWrocław — PGE Rysice Rzeszów

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: A. Obiała
(15)
2 - 3
TAURON Liga
Hala Podpromie

PGE Rysice Rzeszów — Grupa Azoty Chemik Police

Transmisja: Polsat Sport
MVP: M. Fedusio
(14)
1 - 3
TAURON Liga
HWS RCS Radom

MOYA Radomka Radom — PGE Rysice Rzeszów

Transmisja: Polsat Sport
MVP: A. Coneo
(13)
0 - 3
TAURON Liga
Arena Kalisz

Energa MKS Kalisz — PGE Rysice Rzeszów

Transmisja: Polsat Sport
MVP: A. Coneo
(11)
3 - 2
TAURON Liga
Hala Podpromie

PGE Rysice Rzeszów — ŁKS Commercecon Łódź

Transmisja: Polsat Sport
MVP: G. Orvošová
(12)
3 - 0
TAURON Liga
Hala Podpromie

PGE Rysice Rzeszów — Metalkas Pałac Bydgoszcz

Transmisja: Polsat Sport
MVP: G. Orvošová
(10)
0 - 3
TAURON Liga
MOSiR Mielec

ITA TOOLS Stal Mielec — PGE Rysice Rzeszów

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: W. Centka
(9)
3 - 2
TAURON Liga
Hala Podpromie

PGE Rysice Rzeszów — Grupa Azoty Akademia Tarnów

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: A. Coneo
(8)
0 - 3
TAURON Liga
Hala im. Z. Pietrzykowskiego

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — PGE Rysice Rzeszów

Transmisja: Polsat Sport
MVP: A. Kalandadze
(7)
3 - 1
TAURON Liga
Hala Podpromie

PGE Rysice Rzeszów — Grot Budowlani Łódź

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: A. Coneo
(6)
0 - 3
TAURON Liga
Stegu Arena

UNI Opole — PGE Rysice Rzeszów

Transmisja: Polsat Sport
MVP: G. Orvošová
(5)
3 - 0
TAURON Liga
Hala Podpromie

PGE Rysice Rzeszów — #VolleyWrocław

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: K. Wenerska
(4)
3 - 0
TAURON Liga
Netto Arena Szczecin

Grupa Azoty Chemik Police — PGE Rysice Rzeszów

Transmisja: Polsat Sport
MVP: E. Inneh-Varga
(3)
2 - 3
TAURON Liga
Hala Podpromie

PGE Rysice Rzeszów — MOYA Radomka Radom

Transmisja: Polsat Sport
MVP: N. Murek
(2)
3 - 0
TAURON Liga
Hala Podpromie

PGE Rysice Rzeszów — Energa MKS Kalisz

Transmisja: Polsat Sport
MVP: A. Kalandadze
(1)
0 - 3
TAURON Liga
Immobile Łuczniczka

Metalkas Pałac Bydgoszcz — PGE Rysice Rzeszów

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: K. Wenerska
(Sparing)
1 - 3
Sparingi
MOSiR Stalowa Wola

Developres BELLA DOLINA Rzeszów — BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała

(Sparing)
1 - 3
Sparingi
HS w Nisku

Developres BELLA DOLINA Rzeszów — BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała

(Grupa C)
2 - 0
PreZero Grand Prix - Grupa C
Energa Stadion Letni Gdańsk

#VolleyWrocław — Developres BELLA DOLINA Rzeszów

(Grupa C)
1 - 2
PreZero Grand Prix - Grupa C
Energa Stadion Letni Gdańsk

Developres BELLA DOLINA Rzeszów — Energa MKS Kalisz

(Grupa C)
0 - 2
PreZero Grand Prix - Grupa C
Energa Stadion Letni Gdańsk

Developres BELLA DOLINA Rzeszów — ITA TOOLS Stal Mielec