Ligi
Play Off, PreZero Grand Prix - Grupa C, Puchar Polski, TAURON Liga
Sezon
2023/2024
Gospodarz

Mateusz Grabda

Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
ITA TOOLS Stal Mielec
Data urodzenia
23 maja 1988 (poniedziałek)
Wiek
35

ITA TOOLS Stal Mielec

#ZawodnikPozycja12345ZSSetyMeczePunktyAsyPrzyjęcie w %Bloki
1polOriana MiechowiczAtakująca455110167350144
1polKamila DydułaAtakująca36412016922201
4polPola NowackaPrzyjmująca12141475052161216315
7polKatarzyna BrydaPrzyjmująca1113145304614861288
8polIzabela Bałucka (C)Środkowa161615107064169291734
9polJovana JankovićPrzyjmująca1212107380391
10polKlaudia Łyduch (L)Libero181816960671800170
12ukrOlena Lymareva-FlinkPrzyjmująca64411016618390
13polKlaudia Laskowska – AzabŚrodkowa57801021925202
15polKarolina Pancewicz (L)Libero131313850521300610
16polEmilia MuchaPrzyjmująca18181710707018244104227
17polWeronika GierszewskaAtakująca151514970601526171718
21polSonia KubackaŚrodkowa1918181070721911781531
22polSylwia KucharskaRozgrywająca191919107074198316024
33polAleksandra WalczakRozgrywająca78733028143201

Tabela Runda Zasadnicza 2023/2024

PozycjaDrużynaPunktyMeczeMecze wygr.Mecze przegr.Sety wygr.Sety przegr.Stos. setówPunkty wygr.Punkty przegr.Stos. punktów
1572119261125.0833175713751.2778
2512117456192.9474176614921.1836
3502117454222.4545177415011.1819
4432015548242.0000166115121.0985
5372012842281.5000157614271.1044
62821101139440.8864180118440.9767
7272081231420.7381157616700.9437
8242181333450.7333163417510.9332
9162061427510.5294156717950.8730
10162151627540.5000162918500.8805
11152151619520.3654147016780.8760
1282121915590.2542144117570.8201

Terminarz

(22)
19:00
TAURON Liga
MOSiR Mielec

ITA TOOLS Stal Mielec — #VolleyWrocław

Transmisja: Polsat Box Go

Wyniki

(21)
3 - 0
TAURON Liga
Hala Podpromie

PGE Rysice Rzeszów — ITA TOOLS Stal Mielec

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: K. Wenerska
(20)
3 - 0
TAURON Liga
MOSiR Mielec

ITA TOOLS Stal Mielec — Metalkas Pałac Bydgoszcz

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: W. Gierszewska
(1/4)
3 - 1
Puchar Polski
Stegu Arena

UNI Opole — ITA TOOLS Stal Mielec

(19)
3 - 1
TAURON Liga
Arena Kalisz

Energa MKS Kalisz — ITA TOOLS Stal Mielec

Transmisja: Polsat Sport
MVP: I. Śliwa
(18)
2 - 3
TAURON Liga
MOSiR Mielec

ITA TOOLS Stal Mielec — ŁKS Commercecon Łódź

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: V. Diouf
(17)
3 - 0
TAURON Liga
MOSiR Mielec

ITA TOOLS Stal Mielec — Grupa Azoty Akademia Tarnów

Transmisja: Polsat Sport
MVP: E. Mucha
(16)
3 - 1
TAURON Liga
Hala im. Z. Pietrzykowskiego

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — ITA TOOLS Stal Mielec

Transmisja: Polsat Sport
MVP: J. Pacak
(15)
3 - 2
TAURON Liga
MOSiR Mielec

ITA TOOLS Stal Mielec — Grot Budowlani Łódź

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: P. Nowacka
(14)
2 - 3
TAURON Liga
Stegu Arena

UNI Opole — ITA TOOLS Stal Mielec

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: W. Gierszewska
(13)
2 - 3
TAURON Liga
MOSiR Mielec

ITA TOOLS Stal Mielec — MOYA Radomka Radom

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: M. Schölzel
(1/8)
0 - 3
Puchar Polski
Citizen

Enea Energetyk Poznań — ITA TOOLS Stal Mielec

(12)
3 - 0
TAURON Liga
Netto Arena Szczecin

Grupa Azoty Chemik Police — ITA TOOLS Stal Mielec

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: E. Inneh-Varga
(11)
3 - 2
TAURON Liga
Hala Orbita

#VolleyWrocław — ITA TOOLS Stal Mielec

Transmisja: Polsat Sport
MVP: A. Lewandowska
(10)
0 - 3
TAURON Liga
MOSiR Mielec

ITA TOOLS Stal Mielec — PGE Rysice Rzeszów

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: W. Centka
(9)
3 - 1
TAURON Liga
Immobile Łuczniczka

Metalkas Pałac Bydgoszcz — ITA TOOLS Stal Mielec

Transmisja: Polsat Sport
MVP: P. Nowakowska
(8)
2 - 3
TAURON Liga
MOSiR Mielec

ITA TOOLS Stal Mielec — Energa MKS Kalisz

Transmisja: Polsat Sport
MVP: A. Rasińska
(7)
3 - 0
TAURON Liga
Sport Arena

ŁKS Commercecon Łódź — ITA TOOLS Stal Mielec

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: J. Piasecka
(6)
3 - 0
TAURON Liga
Arena Jaskółka

Grupa Azoty Akademia Tarnów — ITA TOOLS Stal Mielec

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: J. Gawlak
(5)
0 - 3
TAURON Liga
MOSiR Mielec

ITA TOOLS Stal Mielec — BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała

Transmisja: Polsat Sport
MVP: P. Majkowska
(4)
3 - 0
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — ITA TOOLS Stal Mielec

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: M. Łazowska
(3)
3 - 2
TAURON Liga
MOSiR Mielec

ITA TOOLS Stal Mielec — UNI Opole

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: W. Gierszewska
(2)
3 - 1
TAURON Liga
HWS RCS Radom

MOYA Radomka Radom — ITA TOOLS Stal Mielec

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: H. Johnson
(1)
0 - 3
TAURON Liga
MOSiR Mielec

ITA TOOLS Stal Mielec — Grupa Azoty Chemik Police

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: M. Kowalewska
(1/4 finału)
2 - 1
PreZero Grand Prix
Energa Stadion Letni Gdańsk

#VolleyWrocław — ITA TOOLS Stal Mielec

(Grupa C)
2 - 0
PreZero Grand Prix - Grupa C
Energa Stadion Letni Gdańsk

Energa MKS Kalisz — ITA TOOLS Stal Mielec

(Grupa C)
1 - 2
PreZero Grand Prix - Grupa C
Energa Stadion Letni Gdańsk

ITA TOOLS Stal Mielec — #VolleyWrocław

(Grupa C)
0 - 2
PreZero Grand Prix - Grupa C
Energa Stadion Letni Gdańsk

Developres BELLA DOLINA Rzeszów — ITA TOOLS Stal Mielec