Ligi
Play Off, PreZero Grand Prix - Grupa A, Puchar Polski, TAURON Liga
Sezon
2023/2024
Gospodarz

I Trener Błażej Krzyształowicz

Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
Grupa Azoty Akademia Tarnów
Data urodzenia
24 września 1987 (czwartek)
Wiek
36

Grupa Azoty Akademia Tarnów

#ZawodnikPozycja12345ZSSetyMeczePunktyAsyPrzyjęcie w %Bloki
1polBarbara ZakościelnaPrzyjmująca181715520572011293011
2ukrViktoriya MoscickayaŚrodkowa12131121039145751413
3polKatarzyna Marcyniuk (C)Przyjmująca13151553051191136364
4canNatasha CalkinsAtakująca1615136305319100501
6polJulita MolendaPrzyjmująca1111163204319602336
9polKarolina Szczygieł-GłódRozgrywająca138763037179402
10polKarina ChmielewskaRozgrywająca20202074071205010025
11mneDanijela DžakovićPrzyjmująca161613640551715263912
12bulDima UshevaŚrodkowa1215167405417576624
16polAleksandra Żurawska (L)Libero202020740712000410
17polJudyta GawlakŚrodkowa181816540611811431456
18polWiktoria SzumeraAtakująca15151562053171907018

Tabela Runda Zasadnicza 2023/2024

PozycjaDrużynaPunktyMeczeMecze wygr.Mecze przegr.Sety wygr.Sety przegr.Stos. setówPunkty wygr.Punkty przegr.Stos. punktów
1552018258105.8000164612731.2930
2492017352192.7368167213901.2029
3482016453192.7895169114401.1743
4432015548242.0000166115121.0985
5372012842281.5000157614271.1044
6272081231420.7381157616700.9437
7252091136440.8182172617870.9659
8242081232420.7619154616540.9347
9162061427510.5294156717950.8730
10162051527510.5294157717750.8885
11122041616510.3137137315900.8635
1282021815560.2679138416820.8228

Terminarz

(21)
20:30
TAURON Liga
HWS RCS Radom

MOYA Radomka Radom — Grupa Azoty Akademia Tarnów

Transmisja: Polsat Sport
(22)
16:00
TAURON Liga
Arena Jaskółka

Grupa Azoty Akademia Tarnów — UNI Opole

Transmisja: Polsat Box Go

Wyniki

(20)
0 - 3
TAURON Liga
Arena Jaskółka

Grupa Azoty Akademia Tarnów — PGE Rysice Rzeszów

MVP: W. Kowalska
Transmisja: Polsat Box Go
(1/4)
3 - 0
Puchar Polski
Hala im. Z. Pietrzykowskiego

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — Grupa Azoty Akademia Tarnów

MVP: M. Szczepańska-Pogoda
(19)
3 - 1
TAURON Liga
Immobile Łuczniczka

Metalkas Pałac Bydgoszcz — Grupa Azoty Akademia Tarnów

MVP: J. Sikorska
Transmisja: Polsat Sport
(18)
0 - 3
TAURON Liga
Arena Jaskółka

Grupa Azoty Akademia Tarnów — Energa MKS Kalisz

MVP: D. Bošković
Transmisja: Polsat Sport
(17)
3 - 0
TAURON Liga
MOSiR Mielec

ITA TOOLS Stal Mielec — Grupa Azoty Akademia Tarnów

MVP: E. Mucha
Transmisja: Polsat Sport
(16)
0 - 3
TAURON Liga
Arena Jaskółka

Grupa Azoty Akademia Tarnów — ŁKS Commercecon Łódź

MVP: N. Dróżdż
Transmisja: Polsat Box Go
(15)
0 - 3
TAURON Liga
Arena Jaskółka

Grupa Azoty Akademia Tarnów — BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała

MVP: J. Nowicka
Transmisja: Polsat Sport
(14)
3 - 0
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — Grupa Azoty Akademia Tarnów

MVP: M. Lisiak
Transmisja: Polsat Box Go
(13)
0 - 3
TAURON Liga
Arena Jaskółka

Grupa Azoty Akademia Tarnów — Grupa Azoty Chemik Police

MVP: M. Grajber-Nowakowska
Transmisja: Polsat Box Go
(1/8)
2 - 3
Puchar Polski
HWS Nowy Dwór Mazowiecki

ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki — Grupa Azoty Akademia Tarnów

(12)
2 - 3
TAURON Liga
Hala Orbita

#VolleyWrocław — Grupa Azoty Akademia Tarnów

MVP: D. Džaković
Transmisja: Polsat Box Go
(11)
3 - 0
TAURON Liga
Stegu Arena

UNI Opole — Grupa Azoty Akademia Tarnów

MVP: J. Bińczycka
Transmisja: Polsat Box Go
(10)
2 - 3
TAURON Liga
Arena Jaskółka

Grupa Azoty Akademia Tarnów — MOYA Radomka Radom

MVP: M. Gałkowska
Transmisja: Polsat Sport News
(9)
3 - 2
TAURON Liga
Hala Podpromie

PGE Rysice Rzeszów — Grupa Azoty Akademia Tarnów

MVP: A. Coneo
Transmisja: Polsat Box Go
(8)
0 - 3
TAURON Liga
Arena Jaskółka

Grupa Azoty Akademia Tarnów — Metalkas Pałac Bydgoszcz

MVP: P. Bałdyga
Transmisja: Polsat Box Go
(7)
3 - 0
TAURON Liga
Arena Kalisz

Energa MKS Kalisz — Grupa Azoty Akademia Tarnów

MVP: A. Cygan
Transmisja: Polsat Sport
(6)
3 - 0
TAURON Liga
Arena Jaskółka

Grupa Azoty Akademia Tarnów — ITA TOOLS Stal Mielec

MVP: J. Gawlak
Transmisja: Polsat Box Go
(5)
3 - 1
TAURON Liga
Sport Arena

ŁKS Commercecon Łódź — Grupa Azoty Akademia Tarnów

MVP: R. Ratzke
Transmisja: Polsat Box Go
(4)
3 - 0
TAURON Liga
Hala im. Z. Pietrzykowskiego

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — Grupa Azoty Akademia Tarnów

MVP: K. Laak
Transmisja: Polsat Sport
(3)
1 - 3
TAURON Liga
Arena Jaskółka

Grupa Azoty Akademia Tarnów — Grot Budowlani Łódź

MVP: M. Łazowska
Transmisja: Polsat Sport
(2)
3 - 0
TAURON Liga
Netto Arena Szczecin

Grupa Azoty Chemik Police — Grupa Azoty Akademia Tarnów

MVP: M. Fedusio
Transmisja: Polsat Box Go
(1)
2 - 3
TAURON Liga
Arena Jaskółka

Grupa Azoty Akademia Tarnów — #VolleyWrocław

MVP: A. Bączyńska
Transmisja: Polsat Sport News
(Grupa A)
2 - 0
PreZero Grand Prix - Grupa A
Energa Stadion Letni Gdańsk

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów

(Grupa A)
0 - 2
PreZero Grand Prix - Grupa A
Energa Stadion Letni Gdańsk

ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów — OnlyBio Pałac Bydgoszcz

(Grupa A)
2 - 0
PreZero Grand Prix - Grupa A
Energa Stadion Letni Gdańsk

Grot Budowlani Łódź — ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów