Ligi
Play Off, PreZero Grand Prix - Grupa B, Puchar Polski, TAURON Liga
Sezon
2023/2024
Gospodarz

I Trener Jakub Głuszak

Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
MOYA Radomka Radom
Data urodzenia
1 stycznia 1986 (środa)
Wiek
38

MOYA Radomka Radom

#ZawodnikPozycja12345ZSSetyMeczePunktyAsyPrzyjęcie w %Bloki
1polMaria Stenzel (L)Libero1919191350751900610
2polPaulina ReiterAtakująca6810540331659006
3polKlaudia NowakowskaPrzyjmująca13151411505818241390
5polMarta Łyczakowska (C)Rozgrywająca13141410305414263010
6canHilary JohnsonPrzyjmująca1919191350751928293034
8polAngelika GajerRozgrywająca81112630401821506
9polNatalia MurekPrzyjmująca1919181230711922811438
10polKrystyna Strasz (L)Libero0030003300440
12polMonika GałkowskaAtakująca161716113063172538027
13polMartyna ŚwiradŚrodkowa1516181150651914615544
14gerMarie SchölzelŚrodkowa19191913307319171101747
15polKornelia MoskwaŚrodkowa5687202811327914
24polDagmara DąbrowskaPrzyjmująca23330011770100
29polAdrianna Rybak-CzyrniańskaŚrodkowa513832031163300

Tabela Runda Zasadnicza 2023/2024

PozycjaDrużynaPunktyMeczeMecze wygr.Mecze przegr.Sety wygr.Sety przegr.Stos. setówPunkty wygr.Punkty przegr.Stos. punktów
1552018258105.8000164612731.2930
2492017352192.7368167213901.2029
3482016453192.7895169114401.1743
4432015548242.0000166115121.0985
5372012842281.5000157614271.1044
6272081231420.7381157616700.9437
7252091136440.8182172617870.9659
8242081232420.7619154616540.9347
9162061427510.5294156717950.8730
10162051527510.5294157717750.8885
11122041616510.3137137315900.8635
1282021815560.2679138416820.8228

Terminarz

(21)
20:30
TAURON Liga
HWS RCS Radom

MOYA Radomka Radom — Grupa Azoty Akademia Tarnów

Transmisja: Polsat Sport
(22)
17:00
TAURON Liga
Immobile Łuczniczka

Metalkas Pałac Bydgoszcz — MOYA Radomka Radom

Transmisja: Polsat Box Go

Wyniki

(20)
0 - 3
TAURON Liga
MOSiR Radomiu

MOYA Radomka Radom — BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała

Transmisja: Polsat Sport
MVP: J. Nowicka
(19)
2 - 3
TAURON Liga
HWS RCS Radom

MOYA Radomka Radom — Grot Budowlani Łódź

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: M. May
(15)
3 - 0
TAURON Liga
Sport Arena

ŁKS Commercecon Łódź — MOYA Radomka Radom

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: A. Dudek
(18)
3 - 1
TAURON Liga
Stegu Arena

UNI Opole — MOYA Radomka Radom

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: K. Zaroślińska-Król
(17)
3 - 0
TAURON Liga
HWS RCS Radom

MOYA Radomka Radom — #VolleyWrocław

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: A. Gajer
(16)
2 - 3
TAURON Liga
Netto Arena Szczecin

Grupa Azoty Chemik Police — MOYA Radomka Radom

Transmisja: Polsat Sport
MVP: M. Gałkowska
(1/8)
3 - 2
Puchar Polski
Arena Kalisz

Energa MKS Kalisz — MOYA Radomka Radom

(14)
1 - 3
TAURON Liga
HWS RCS Radom

MOYA Radomka Radom — PGE Rysice Rzeszów

Transmisja: Polsat Sport
MVP: A. Coneo
(13)
2 - 3
TAURON Liga
MOSiR Mielec

ITA TOOLS Stal Mielec — MOYA Radomka Radom

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: M. Schölzel
(12)
3 - 1
TAURON Liga
HWS RCS Radom

MOYA Radomka Radom — Energa MKS Kalisz

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: M. Łyczakowska
(11)
3 - 0
TAURON Liga
HWS RCS Radom

MOYA Radomka Radom — Metalkas Pałac Bydgoszcz

Transmisja: Polsat Sport
MVP: M. Gałkowska
(10)
2 - 3
TAURON Liga
Arena Jaskółka

Grupa Azoty Akademia Tarnów — MOYA Radomka Radom

Transmisja: Polsat Sport News
MVP: M. Gałkowska
(9)
3 - 2
TAURON Liga
Hala im. Z. Pietrzykowskiego

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — MOYA Radomka Radom

Transmisja: Polsat Sport
MVP: P. Damaske
(8)
3 - 0
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — MOYA Radomka Radom

Transmisja: Polsat Sport
MVP: M. May
(7)
1 - 3
TAURON Liga
HWS RCS Radom

MOYA Radomka Radom — UNI Opole

Transmisja: Polsat Sport
MVP: J. Bińczycka
(6)
1 - 3
TAURON Liga
Hala Orbita

#VolleyWrocław — MOYA Radomka Radom

Transmisja: Polsat Sport
MVP: M. Gałkowska
(5)
0 - 3
TAURON Liga
HWS RCS Radom

MOYA Radomka Radom — Grupa Azoty Chemik Police

Transmisja: Polsat Sport
MVP: M. Fedusio
(4)
1 - 3
TAURON Liga
HWS RCS Radom

MOYA Radomka Radom — ŁKS Commercecon Łódź

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: A. Dudek
(3)
2 - 3
TAURON Liga
Hala Podpromie

PGE Rysice Rzeszów — MOYA Radomka Radom

Transmisja: Polsat Sport
MVP: N. Murek
(2)
3 - 1
TAURON Liga
HWS RCS Radom

MOYA Radomka Radom — ITA TOOLS Stal Mielec

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: H. Johnson
(1)
3 - 1
TAURON Liga
Arena Kalisz

Energa MKS Kalisz — MOYA Radomka Radom

Transmisja: Polsat Box Go
MVP: A. Rasińska
(Grupa B)
1 - 2
PreZero Grand Prix - Grupa B
Energa Stadion Letni Gdańsk

MOYA Radomka Lotnisko Radom — ŁKS Commercecon Łódź

(Grupa B)
2 - 0
PreZero Grand Prix - Grupa B
Energa Stadion Letni Gdańsk

UNI Opole — MOYA Radomka Lotnisko Radom

(Grupa B)
2 - 0
PreZero Grand Prix - Grupa B
Energa Stadion Letni Gdańsk

Grupa Azoty Chemik Police — MOYA Radomka Lotnisko Radom