#
20
Nazwa
Amanda Coneo
Narodowość
colKolumbia
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
20.12.1996
Wzrost
177
Sezon
2023/2024

Play Off

SezonDrużyna12345ZSSetyMeczePunktyAsyPrzyjęcie w %Bloki
2023/2024PGE Rysice Rzeszów000000000000

TAURON Liga

SezonDrużyna12345ZSSetyMeczePunktyAsyPrzyjęcie w %Bloki
2023/2024PGE Rysice Rzeszów1920178106521230124626

Podsumowanie sezonu

Sezon12345ZSSetyMeczePunktyAsyPrzyjęcie w %Bloki
2023/20241920178106521230124626

Wyniki

(o miejsca 1-2)
3 - 1
Play Off
Netto Arena Szczecin

Grupa Azoty Chemik Police — PGE Rysice Rzeszów

MVP: E. Inneh-Varga
Transmisja: Polsat Sport
Stan: 3-0
(o miejsca 1-2)
0 - 3
Play Off
Hala Podpromie

PGE Rysice Rzeszów — Grupa Azoty Chemik Police

MVP: N. Mędrzyk
Transmisja: Polsat Sport
Stan: 0-2
(o miejsca 1-2)
3 - 0
Play Off
Netto Arena Szczecin

Grupa Azoty Chemik Police — PGE Rysice Rzeszów

MVP: I. Wasilewska
Transmisja: Polsat Sport
Stan: 1-0
(2-3)
3 - 2
Play Off
Hala Podpromie

PGE Rysice Rzeszów — BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała

MVP: G. Orvošová
Transmisja: Polsat Sport
Stan: 2-0
(2-3)
2 - 3
Play Off
Hala im. Z. Pietrzykowskiego

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — PGE Rysice Rzeszów

MVP: A. Kalandadze
Transmisja: Polsat Sport
Stan: 0-1
(3-6)
0 - 3
Play Off
HWS RCS Radom

MOYA Radomka Radom — PGE Rysice Rzeszów

MVP: W. Centka
Transmisja: Polsat Sport
Stan: 0-2
(3-6)
3 - 0
Play Off
Hala Podpromie

PGE Rysice Rzeszów — MOYA Radomka Radom

MVP: A. Szczygłowska
Transmisja: Polsat Sport
Stan: 1-0
(1/2)
3 - 2
Finały Pucharu Polski
Hala Nysa

ŁKS Commercecon Łódź — PGE Rysice Rzeszów

MVP: V. Diouf
Transmisja: Polsat Sport
(22)
3 - 2
TAURON Liga
Sport Arena

ŁKS Commercecon Łódź — PGE Rysice Rzeszów

MVP: A. Gryka
Transmisja: Polsat Sport
(21)
3 - 0
TAURON Liga
Hala Podpromie

PGE Rysice Rzeszów — ITA TOOLS Stal Mielec

MVP: K. Wenerska
Transmisja: Polsat Box Go
(20)
0 - 3
TAURON Liga
Arena Jaskółka

Grupa Azoty Akademia Tarnów — PGE Rysice Rzeszów

MVP: W. Kowalska
Transmisja: Polsat Box Go
(19)
1 - 3
TAURON Liga
Hala Podpromie

PGE Rysice Rzeszów — BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała

MVP: J. Nowicka
Transmisja: Polsat Sport
(18)
1 - 3
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — PGE Rysice Rzeszów

MVP: G. Orvošová
Transmisja: Polsat Sport
(17)
3 - 0
TAURON Liga
Hala Podpromie

PGE Rysice Rzeszów — UNI Opole

MVP: G. Orvošová
Transmisja: Polsat Box Go
(16)
0 - 3
TAURON Liga
Hala Orbita

#VolleyWrocław — PGE Rysice Rzeszów

MVP: A. Obiała
Transmisja: Polsat Box Go
(15)
2 - 3
TAURON Liga
Hala Podpromie

PGE Rysice Rzeszów — Grupa Azoty Chemik Police

MVP: M. Fedusio
Transmisja: Polsat Sport
(14)
1 - 3
TAURON Liga
HWS RCS Radom

MOYA Radomka Radom — PGE Rysice Rzeszów

MVP: A. Coneo
Transmisja: Polsat Sport
(13)
0 - 3
TAURON Liga
Arena Kalisz

Energa MKS Kalisz — PGE Rysice Rzeszów

MVP: A. Coneo
Transmisja: Polsat Sport
(11)
3 - 2
TAURON Liga
Hala Podpromie

PGE Rysice Rzeszów — ŁKS Commercecon Łódź

MVP: G. Orvošová
Transmisja: Polsat Sport
(12)
3 - 0
TAURON Liga
Hala Podpromie

PGE Rysice Rzeszów — Metalkas Pałac Bydgoszcz

MVP: G. Orvošová
Transmisja: Polsat Sport
(10)
0 - 3
TAURON Liga
MOSiR Mielec

ITA TOOLS Stal Mielec — PGE Rysice Rzeszów

MVP: W. Centka
Transmisja: Polsat Box Go
(9)
3 - 2
TAURON Liga
Hala Podpromie

PGE Rysice Rzeszów — Grupa Azoty Akademia Tarnów

MVP: A. Coneo
Transmisja: Polsat Box Go
(8)
0 - 3
TAURON Liga
Hala im. Z. Pietrzykowskiego

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała — PGE Rysice Rzeszów

MVP: A. Kalandadze
Transmisja: Polsat Sport
(7)
3 - 1
TAURON Liga
Hala Podpromie

PGE Rysice Rzeszów — Grot Budowlani Łódź

MVP: A. Coneo
Transmisja: Polsat Box Go
(6)
0 - 3
TAURON Liga
Stegu Arena

UNI Opole — PGE Rysice Rzeszów

MVP: G. Orvošová
Transmisja: Polsat Sport
(5)
3 - 0
TAURON Liga
Hala Podpromie

PGE Rysice Rzeszów — #VolleyWrocław

MVP: K. Wenerska
Transmisja: Polsat Box Go
(4)
3 - 0
TAURON Liga
Netto Arena Szczecin

Grupa Azoty Chemik Police — PGE Rysice Rzeszów

MVP: E. Inneh-Varga
Transmisja: Polsat Sport
(3)
2 - 3
TAURON Liga
Hala Podpromie

PGE Rysice Rzeszów — MOYA Radomka Radom

MVP: N. Murek
Transmisja: Polsat Sport
(2)
3 - 0
TAURON Liga
Hala Podpromie

PGE Rysice Rzeszów — Energa MKS Kalisz

MVP: A. Kalandadze
Transmisja: Polsat Sport
(1)
0 - 3
TAURON Liga
Immobile Łuczniczka

Metalkas Pałac Bydgoszcz — PGE Rysice Rzeszów

MVP: K. Wenerska
Transmisja: Polsat Box Go