Ligi
Play Off, PreZero Grand Prix, Puchar Polski, Sparingi, TAURON Liga
Sezon
2022/2023
Gospodarz

I Trener Nicola Vettori

Narodowość
itaWłochy
Obecna drużyna
UNI Opole
Data urodzenia
6 maja 1971 (czwartek)
Wiek
51

UNI Opole

#ZawodnikPozycja12345ZSSetyMeczePunktyAsyPrzyjęcie w %Bloki
2polMarta OrzyłowskaŚrodkowa6654202365441715
3polKinga StroniasPrzyjmująca1414149205314154103912
6braLana ConceiçãoPrzyjmująca141414920531414914819
7braVivian PellegrinoŚrodkowa1414149205314131151140
8polIzabela BałuckaŚrodkowa102000321000
9polPola JanickaRozgrywająca11121061040148206
10polNatalia KecherŚrodkowa910950033114181514
13polAdriana Adamek (L) (C)Libero141414920531400520
15polAmelia SenicaPrzyjmująca2320108710160
17polGabriela Makarowska-KulejRozgrywająca13121282047143010012
18polOliwia SieradzkaAtakująca91010620371448102
24ukrAnastasiia KraidubaAtakująca14141291050141887419

Tabela Runda Zasadnicza 2022/2023

PozycjaDrużynaPunktyMeczeMecze wygr.Mecze przegr.Sety wygr.Sety przegr.Stos. setówPunkty wygr.Punkty przegr.Stos. punktów
137131213866.333310648301.2819
232111103348.25009147001.3057
326129330122.50009808681.1290
424138528211.3333109010621.0264
521127525221.1364106110421.0182
614125719280.6786100610230.9834
712134917320.531398211000.8927
811123915300.500090310170.8879
910134918330.5455103111660.8842
10101331015330.4545101011200.9018
1171221013300.433389510080.8879

Terminarz

(15 kolejka)
17:30
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — UNI Opole

TV: Polsat Sport
(16 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Stegu Arena

UNI Opole — Energa MKS Kalisz

(17 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Hala Immobile Łuczniczka

Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz — UNI Opole

(18 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Stegu Arena

UNI Opole — #VolleyWrocław

(19 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Hala Podpromie

Developres BELLA DOLINA Rzeszów — UNI Opole

(20 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Stegu Arena

UNI Opole — Roleski Grupa Azoty Tarnów

(21 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała — UNI Opole

Wyniki

(14 kolejka)
3 - 0
TAURON Liga
Netto Arena Szczecin

Grupa Azoty Chemik Police — UNI Opole

MVP: Jovana Brakocevic-Canzian
TV: Polsat Box Go
(13 kolejka)
3 - 1
TAURON Liga
Stegu Arena

UNI Opole — MOYA Radomka Lotnisko Radom

MVP: Anastasiia Kraiduba
TV: Polsat Sport
(12 kolejka)
3 - 0
TAURON Liga
Sport Arena

ŁKS Commercecon Łódź — UNI Opole

MVP: Roberta Ratzke
TV: Polsat Box Go
(10 kolejka)
1 - 3
TAURON Liga
Stegu Arena

UNI Opole — BKS BOSTIK Bielsko-Biała

MVP: Dominika Pierzchała
TV: Polsat Sport
(9 kolejka)
3 - 0
TAURON Liga
Arena Jaskółka Tarnów

Roleski Grupa Azoty Tarnów — UNI Opole

MVP: Gabriela Ponikowska
TV: Polsat Box Go
(8 kolejka)
0 - 3
TAURON Liga
Stegu Arena

UNI Opole — Developres BELLA DOLINA Rzeszów

MVP: Gabriela Orvošová
TV: Polsat Box Go
(7 kolejka)
3 - 1
TAURON Liga
Hala Orbita

#VolleyWrocław — UNI Opole

MVP: Regiane Bidias
TV: Polsat Sport
(6 kolejka)
1 - 3
TAURON Liga
Stegu Arena

UNI Opole — OnlyBio Pałac Bydgoszcz

MVP: Kinga Różyńska
TV: Polsat Sport
(3 kolejka)
3 - 1
TAURON Liga
Stegu Arena

UNI Opole — Grupa Azoty Chemik Police

MVP: Anastasiia Kraiduba
TV: Polsat Box Go
(5 kolejka)
3 - 1
TAURON Liga
Arena Kalisz

Energa MKS Kalisz — UNI Opole

MVP: Alicja Grabka
TV: Polsat Box Go
(4 kolejka)
2 - 3
TAURON Liga
Stegu Arena

UNI Opole — Grot Budowlani Łódź

MVP: Justyna Łysiak
TV: Polsat Sport
(1/8 Pucharu Polski)
3 - 2
Puchar Polski
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — UNI Opole

MVP: Monika Fedusio
(2 kolejka)
1 - 3
TAURON Liga
HWS RCS Radom

E.LECLERC MOYA Radomka Radom — UNI Opole

MVP: Kinga Stronias
TV: Polsat Sport
(1 kolejka)
0 - 3
TAURON Liga
Stegu Arena

UNI Opole — ŁKS Commercecon Łódź

MVP: Valentina Diouf
TV: Polsat Box Go
(dzień 3)
0 - 2
PreZero Grand Prix
Monta Beach Volley Club Warszawa

UNI Opole — Trans-Ann Płomień Sosnowiec

(dzień 2)
0 - 2
PreZero Grand Prix
Monta Beach Volley Club Warszawa

E.LECLERC MOYA Radomka Radom — UNI Opole

(dzień 1)
2 - 1
PreZero Grand Prix
Monta Beach Volley Club Warszawa

Grot Budowlani Łódź — UNI Opole