Ligi
Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej, Play Off, PreZero Grand Prix, Puchar Polski, TAURON Liga
Sezon
2022/2023
Gospodarz

I Trener Maciej Biernat

Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
Grot Budowlani Łódź
Data urodzenia
20 maja 1991
Wiek
31

Grot Budowlani Łódź

#ZawodnikPozycja12345ZSSetyMeczePunktyAsyPrzyjęcie w %Bloki
1polEwelina PolakRozgrywająca000000000000
2polJustyna KędzioraPrzyjmująca000000000000
5polMałgorzata LisiakŚrodkowa000000000000
6polAdrianna KukulskaPrzyjmująca000000000000
7polMartyna ŁazowskaRozgrywająca000000000000
9polJulia KąkolPrzyjmująca000000000000
10turMelis DurulAtakująca000000000000
11polAleksandra KazałaPrzyjmująca000000000000
14polMonika FedusioPrzyjmująca000000000000
15belDominika Sobolska-TarasovaŚrodkowa000000000000
17polJudyta GawlakŚrodkowa000000000000
18polJustyna Łysiak (L)Libero000000000000
21polDaria Skomorowska (L)Libero000000000000

Tabela Runda Zasadnicza 2022/2023

PozycjaDrużynaPunktyMeczeMecze wygr.Mecze przegr.Sety wygr.Sety przegr.Stos. setówPunkty wygr.Punkty przegr.Stos. punktów
10000000.0000000.0000
10000000.0000000.0000
10000000.0000000.0000
10000000.0000000.0000
10000000.0000000.0000
10000000.0000000.0000
10000000.0000000.0000
10000000.0000000.0000
10000000.0000000.0000
10000000.0000000.0000
10000000.0000000.0000
10000000.0000000.0000

Terminarz

(1/2 finału)
13:00
Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej
Hala Pod Dębowcem

Grot Budowlani Łódź — VK TJ Ostrava (CZE)

(1 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — E.LECLERC MOYA Radomka Radom

(2 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała — Grot Budowlani Łódź

(3 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — IŁ Capital Legionovia Legionowo

(4 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Stegu Arena

UNI Opole — Grot Budowlani Łódź

(5 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — Grupa Azoty Chemik Police

(6 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — Energa MKS Kalisz

(7 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Hala Immobile Łuczniczka

Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz — Grot Budowlani Łódź

(9 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Hala Podpromie

Developres BELLA DOLINA Rzeszów — Grot Budowlani Łódź

(10 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — Roleski Grupa Azoty Tarnów

(11 kolejka)
00:00
TAURON Liga
HWS RCS Radom

ŁKS Commercecon Łódź — Grot Budowlani Łódź

(12 kolejka)
00:00
TAURON Liga
HWS RCS Radom

E.LECLERC MOYA Radomka Radom — Grot Budowlani Łódź

(13 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — BKS BOSTIK Bielsko-Biała

(14 kolejka)
00:00
TAURON Liga
IŁ Capital Arena

IŁ Capital Legionovia Legionowo — Grot Budowlani Łódź

(15 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — UNI Opole

(16 kolejka)
00:00
TAURON Liga
HS w Policach

Grupa Azoty Chemik Police — Grot Budowlani Łódź

(17 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Arena Kalisz

Energa MKS Kalisz — Grot Budowlani Łódź

(18 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz

(19 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Hala Orbita

#VolleyWrocław — Grot Budowlani Łódź

(20 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — Developres BELLA DOLINA Rzeszów

(21 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Hala PWSZ w Tarnowie

Roleski Grupa Azoty Tarnów — Grot Budowlani Łódź

(22 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — ŁKS Commercecon Łódź

Wyniki

(dzień 3)
1 - 2
PreZero Grand Prix
Monta Beach Volley Club Warszawa

Grot Budowlani Łódź — Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz

(dzień 3)
0 - 2
PreZero Grand Prix
Monta Beach Volley Club Warszawa

BKS BOSTIK Bielsko-Biała — Grot Budowlani Łódź

(dzień 2)
2 - 1
PreZero Grand Prix
Monta Beach Volley Club Warszawa

Energa MKS Kalisz — Grot Budowlani Łódź

(dzień 1)
2 - 1
PreZero Grand Prix
Monta Beach Volley Club Warszawa

Grot Budowlani Łódź — UNI Opole