Ligi
Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej, Play Off, PreZero Grand Prix, Puchar Polski, TAURON Liga
Sezon
2022/2023
Gospodarz

I Trener Maciej Biernat

Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
Grot Budowlani Łódź
Data urodzenia
20 maja 1991 (poniedziałek)
Wiek
31

Grot Budowlani Łódź

#ZawodnikPozycja12345ZSSetyMeczePunktyAsyPrzyjęcie w %Bloki
1polEwelina PolakRozgrywająca11131184047139101
2polJustyna KędzioraPrzyjmująca56252020122030
4polMarta PolŚrodkowa100000110000
5polMałgorzata LisiakŚrodkowa10111110304513655822
6polAdrianna KukulskaPrzyjmująca2777202511382344
7polMartyna ŁazowskaRozgrywająca111010720401316309
9polJulia KąkolPrzyjmująca7910420321336413
10turMelis DurulAtakująca131413105055142158011
11polAleksandra KazałaPrzyjmująca131310730461411764118
14polMonika Fedusio (C)Przyjmująca1414141050571423064319
15belDominika Sobolska-TarasovaŚrodkowa131313840511310741934
17polJudyta GawlakŚrodkowa5674302510403011
18polJustyna Łysiak (L)Libero131313950531300540
21polDaria Skomorowska (L)Libero1112005200200

Tabela Runda Zasadnicza 2022/2023

PozycjaDrużynaPunktyMeczeMecze wygr.Mecze przegr.Sety wygr.Sety przegr.Stos. setówPunkty wygr.Punkty przegr.Stos. punktów
137131213866.333310648301.2819
232111103348.25009147001.3057
326129330122.50009808681.1290
424138528211.3333109010621.0264
521127525221.1364106110421.0182
614125719280.6786100610230.9834
712134917320.531398211000.8927
811123915300.500090310170.8879
910134918330.5455103111660.8842
10101331015330.4545101011200.9018
1171221013300.433389510080.8879

Terminarz

(15 kolejka)
17:30
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — UNI Opole

TV: Polsat Sport
(16 kolejka)
17:30
TAURON Liga
Netto Arena Szczecin

Grupa Azoty Chemik Police — Grot Budowlani Łódź

TV: Polsat Sport
(17 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Arena Kalisz

Energa MKS Kalisz — Grot Budowlani Łódź

(18 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz

(19 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Hala Orbita

#VolleyWrocław — Grot Budowlani Łódź

(20 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — Developres BELLA DOLINA Rzeszów

(21 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Arena Jaskółka Tarnów

Roleski Grupa Azoty Tarnów — Grot Budowlani Łódź

(22 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — ŁKS Commercecon Łódź

(1/2 Pucharu Polski)
14:45
Finały Pucharu Polski
Hala Nysa

Grupa Azoty Chemik Police — Grot Budowlani Łódź

TV: Polsat Sport

Wyniki

(13 kolejka)
1 - 3
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — BKS BOSTIK Bielsko-Biała

MVP: Dominika Pierzchała
TV: Polsat Sport
(12 kolejka)
1 - 3
TAURON Liga
HWS RCS Radom

MOYA Radomka Lotnisko Radom — Grot Budowlani Łódź

MVP: Melis Durul
TV: Polsat Sport
(11 kolejka)
3 - 0
TAURON Liga
HWS RCS Radom

ŁKS Commercecon Łódź — Grot Budowlani Łódź

MVP: Julita Piasecka
TV: Polsat Box Go
(10 kolejka)
3 - 2
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — Roleski Grupa Azoty Tarnów

MVP: Melis Durul
TV: Polsat Sport
(1/4 Pucharu Polski)
3 - 2
Puchar Polski
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — Energa MKS Kalisz

MVP: Dominika Sobolska-Tarasova
(9 kolejka)
3 - 1
TAURON Liga
Hala Podpromie

Developres BELLA DOLINA Rzeszów — Grot Budowlani Łódź

MVP: Jelena Blagojević
TV: Polsat Sport
(8 kolejka)
2 - 3
TAURON Liga
Arena Kalisz

Grot Budowlani Łódź — #VolleyWrocław

MVP: Magdalena Saad
TV: Polsat Box Go
(7 kolejka)
1 - 3
TAURON Liga
Hala Immobile Łuczniczka

OnlyBio Pałac Bydgoszcz — Grot Budowlani Łódź

MVP: Monika Fedusio
TV: Polsat Sport
(6 kolejka)
3 - 1
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — Energa MKS Kalisz

MVP: Melis Durul
TV: Polsat Box Go
(5 kolejka)
0 - 3
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — Grupa Azoty Chemik Police

MVP: Maria Stenzel
TV: Polsat Sport
(4 kolejka)
2 - 3
TAURON Liga
Stegu Arena

UNI Opole — Grot Budowlani Łódź

MVP: Justyna Łysiak
TV: Polsat Sport
(1/8 Pucharu Polski)
3 - 2
Puchar Polski
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — UNI Opole

MVP: Monika Fedusio
(2 kolejka)
3 - 0
TAURON Liga
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała — Grot Budowlani Łódź

MVP: Paulina Damaske
TV: Polsat Box Go
(1 kolejka)
0 - 3
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — E.LECLERC MOYA Radomka Radom

MVP: Małgorzata Jasek
TV: Polsat Sport
(Finał)
3 - 2
Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała — Grot Budowlani Łódź

(1/2 finału)
3 - 1
Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej
Hala Pod Dębowcem

Grot Budowlani Łódź — VK TJ Ostrava (CZE)

(dzień 3)
1 - 2
PreZero Grand Prix
Monta Beach Volley Club Warszawa

Grot Budowlani Łódź — Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz

(dzień 3)
0 - 2
PreZero Grand Prix
Monta Beach Volley Club Warszawa

BKS BOSTIK Bielsko-Biała — Grot Budowlani Łódź

(dzień 2)
2 - 1
PreZero Grand Prix
Monta Beach Volley Club Warszawa

Energa MKS Kalisz — Grot Budowlani Łódź

(dzień 1)
2 - 1
PreZero Grand Prix
Monta Beach Volley Club Warszawa

Grot Budowlani Łódź — UNI Opole