Ligi
Play Off, PreZero Grand Prix, Puchar Polski, TAURON Liga
Sezon
2022/2023
Gospodarz

I Trener Radosław Wodziński

Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
Grupa Azoty Chemik Police
Data urodzenia
6 listopada 1990 (wtorek)
Wiek
32

Grupa Azoty Chemik Police

#ZawodnikPozycja12345ZSSetyMeczePunktyAsyPrzyjęcie w %Bloki
1polMaria Stenzel (L)Libero121311510421300590
2braMaira CiprianoPrzyjmująca6994002811384482
4polMarlena KowalewskaRozgrywająca012000320000
4polMarta PolŚrodkowa010000110000
5polAgnieszka KornelukŚrodkowa13121351044131355044
6srbJovana Brakocevic-Canzian (C)Atakująca12101051038121588816
7braJosefa Fabiola SouzaRozgrywająca81010410331119504
9polIga WasilewskaŚrodkowa111194103612837023
10polKatarzyna PołećŚrodkowa51094102911392014
11polMartyna ŁukasikAtakująca131212510431313917409
13svkLenka OvečkováRozgrywająca697500271010405
14polNatalia MędrzykPrzyjmująca0210003210250
15polMartyna CzyrniańskaPrzyjmująca1311125104213124113715
17polMonika Jagła (L)Libero2330008600360
19polJoanna SikorskaAtakująca586400231232505

Tabela Runda Zasadnicza 2022/2023

PozycjaDrużynaPunktyMeczeMecze wygr.Mecze przegr.Sety wygr.Sety przegr.Stos. setówPunkty wygr.Punkty przegr.Stos. punktów
137131213866.333310648301.2819
232111103348.25009147001.3057
326129330122.50009808681.1290
424138528211.3333109010621.0264
521127525221.1364106110421.0182
614125719280.6786100610230.9834
712134917320.531398211000.8927
811123915300.500090310170.8879
910134918330.5455103111660.8842
10101331015330.4545101011200.9018
1171221013300.433389510080.8879

Terminarz

(15 kolejka)
16:00
TAURON Liga
Arena Jaskółka Tarnów

Roleski Grupa Azoty Tarnów — Grupa Azoty Chemik Police

TV: Polsat Box Go
(16 kolejka)
17:30
TAURON Liga
Netto Arena Szczecin

Grupa Azoty Chemik Police — Grot Budowlani Łódź

TV: Polsat Sport
(17 kolejka)
18:00
TAURON Liga
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała — Grupa Azoty Chemik Police

TV: Polsat Sport
(18 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Netto Arena Szczecin

Grupa Azoty Chemik Police — Energa MKS Kalisz

(19 kolejka)
00:00
TAURON Liga
HWS RCS Radom

E.LECLERC MOYA Radomka Radom — Grupa Azoty Chemik Police

(20 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Netto Arena Szczecin

Grupa Azoty Chemik Police — Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz

(21 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Sport Arena

ŁKS Commercecon Łódź — Grupa Azoty Chemik Police

(22 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Netto Arena Szczecin

Grupa Azoty Chemik Police — Developres BELLA DOLINA Rzeszów

(1/2 Pucharu Polski)
14:45
Finały Pucharu Polski
Hala Nysa

Grupa Azoty Chemik Police — Grot Budowlani Łódź

TV: Polsat Sport

Wyniki

(14 kolejka)
3 - 0
TAURON Liga
Netto Arena Szczecin

Grupa Azoty Chemik Police — UNI Opole

MVP: Jovana Brakocevic-Canzian
TV: Polsat Box Go
(13 kolejka)
0 - 3
TAURON Liga
Hala Orbita

#VolleyWrocław — Grupa Azoty Chemik Police

MVP: Martyna Łukasik
TV: Polsat Box Go
(11 kolejka)
3 - 1
TAURON Liga
Hala Podpromie

Developres BELLA DOLINA Rzeszów — Grupa Azoty Chemik Police

MVP: Ann Kalandadze
TV: Polsat Sport
(10 kolejka)
1 - 3
TAURON Liga
HS w Policach

Grupa Azoty Chemik Police — ŁKS Commercecon Łódź

MVP: Klaudia Alagierska-Szczepaniak
TV: Polsat Sport
(1/4 Pucharu Polski)
3 - 0
Puchar Polski
Netto Arena Szczecin

Grupa Azoty Chemik Police — MOYA Radomka Lotnisko Radom

MVP: Joanna Sikorska
(9 kolejka)
0 - 3
TAURON Liga
Hala Immobile Łuczniczka

OnlyBio Pałac Bydgoszcz — Grupa Azoty Chemik Police

MVP: Maria Stenzel
TV: Polsat Sport
(8 kolejka)
3 - 0
TAURON Liga
Netto Arena Szczecin

Grupa Azoty Chemik Police — E.LECLERC MOYA Radomka Radom

MVP: Lenka Ovečková
TV: Polsat Sport
(7 kolejka)
0 - 3
TAURON Liga
Arena Kalisz

Energa MKS Kalisz — Grupa Azoty Chemik Police

MVP: Jovana Brakocevic-Canzian
TV: Polsat Box Go
(6 kolejka)
3 - 1
TAURON Liga
Netto Arena Szczecin

Grupa Azoty Chemik Police — BKS BOSTIK Bielsko-Biała

MVP: Maria Stenzel
TV: Polsat Box Go
(3 kolejka)
3 - 1
TAURON Liga
Stegu Arena

UNI Opole — Grupa Azoty Chemik Police

MVP: Anastasiia Kraiduba
TV: Polsat Box Go
(5 kolejka)
0 - 3
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — Grupa Azoty Chemik Police

MVP: Maria Stenzel
TV: Polsat Sport
(1/8 Pucharu Polski)
0 - 3
Puchar Polski
HWS Nowy Dwór Mazowiecki

LOS Nowy Dwór Mazowiecki — Grupa Azoty Chemik Police

MVP: Agnieszka Korneluk
(4 kolejka)
3 - 0
TAURON Liga
Netto Arena Szczecin

Grupa Azoty Chemik Police — Roleski Grupa Azoty Tarnów

MVP: Martyna Czyrniańska
TV: Polsat Box Go
(2 kolejka)
3 - 2
TAURON Liga
Netto Arena Szczecin

Grupa Azoty Chemik Police — #VolleyWrocław

MVP: Iga Wasilewska
TV: Polsat Sport
(dzień 4)
1 - 2
PreZero Grand Prix
Monta Beach Volley Club Warszawa

Grupa Azoty Chemik Police — #VolleyWrocław

(dzień 4)
1 - 1
PreZero Grand Prix
Monta Beach Volley Club Warszawa

Grupa Azoty Chemik Police — Trans-Ann Płomień Sosnowiec

(dzień 3)
1 - 2
PreZero Grand Prix
Monta Beach Volley Club Warszawa

#VolleyWrocław — Grupa Azoty Chemik Police

(dzień 2)
1 - 2
PreZero Grand Prix
Monta Beach Volley Club Warszawa

Trans-Ann Płomień Sosnowiec — Grupa Azoty Chemik Police

(dzień 1)
0 - 2
PreZero Grand Prix
Monta Beach Volley Club Warszawa

BKS BOSTIK Bielsko-Biała — Grupa Azoty Chemik Police