Ligi
Play Off, PreZero Grand Prix, Puchar Polski, TAURON Liga
Sezon
2022/2023
Gospodarz

I Trener Stephane Antiga

Narodowość
fraFrancja
Obecna drużyna
Developres BELLA DOLINA Rzeszów
Data urodzenia
3 lutego 1976 (wtorek)
Wiek
47

Developres BELLA DOLINA Rzeszów

#ZawodnikPozycja12345ZSSetyMecze testMeczePunktyAsyPrzyjęcie w %Bloki
5polKatarzyna BagrowskaPrzyjmująca0111003331100
7srbJelena Blagojević (C)Przyjmująca1310951038381314643810
8polAnna ObiałaŚrodkowa696200232311491013
9polWeronika CentkaŚrodkowa1214155104747151223733
10polKatarzyna WenerskaRozgrywająca141414610494915246015
12polAleksandra Szczygłowska (L)Libero15151561052521500610
16polIzabella RapaczAtakująca58920024241143008
18czeGabriela OrvošováAtakująca1414135104747142274039
20polDaria Przybyła (L)Libero13200066400250
22polWeronika SzlagowskaPrzyjmująca812113103535139253618
27geoAnn KalandadzePrzyjmująca121313610454515169233622
95polMagdalena JurczykŚrodkowa1312116104343139851936
98polJulia BińczyckaRozgrywająca57111002424114202

Tabela Runda Zasadnicza 2022/2023

PozycjaDrużynaPunktyMeczeMecze wygr.Mecze przegr.Sety wygr.Sety przegr.Stos. setówPunkty wygr.Punkty przegr.Stos. punktów
137131213866.333310648301.2819
232111103348.25009147001.3057
326129330122.50009808681.1290
424138528211.3333109010621.0264
521127525221.1364106110421.0182
614125719280.6786100610230.9834
712134917320.531398211000.8927
811123915300.500090310170.8879
910134918330.5455103111660.8842
10101331015330.4545101011200.9018
1171221013300.433389510080.8879

Terminarz

(15 kolejka)
19:00
TAURON Liga
Hala Podpromie

Developres BELLA DOLINA Rzeszów — BKS BOSTIK Bielsko-Biała

TV: Polsat Box Go
(16 kolejka)
17:30
TAURON Liga
HWS RCS Radom

MOYA Radomka Lotnisko Radom — Developres BELLA DOLINA Rzeszów

TV: Polsat Sport
(17 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Hala Podpromie

Developres BELLA DOLINA Rzeszów — ŁKS Commercecon Łódź

(19 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Hala Podpromie

Developres BELLA DOLINA Rzeszów — UNI Opole

(20 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Sport Arena

Grot Budowlani Łódź — Developres BELLA DOLINA Rzeszów

(21 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Hala Podpromie

Developres BELLA DOLINA Rzeszów — Energa MKS Kalisz

(22 kolejka)
00:00
TAURON Liga
Netto Arena Szczecin

Grupa Azoty Chemik Police — Developres BELLA DOLINA Rzeszów

(1/2 Pucharu Polski)
17:30
Finały Pucharu Polski
Hala Nysa

ŁKS Commercecon Łódź — Developres BELLA DOLINA Rzeszów

TV: Polsat Sport

Wyniki

(14 kolejka)
0 - 3
TAURON Liga
Arena Jaskółka Tarnów

Roleski Grupa Azoty Tarnów — Developres BELLA DOLINA Rzeszów

MVP: Aleksandra Szczygłowska
TV: Polsat Sport
(13 kolejka)
3 - 0
TAURON Liga
Hala Immobile Łuczniczka

Developres BELLA DOLINA Rzeszów — OnlyBio Pałac Bydgoszcz

MVP: Katarzyna Wenerska
TV: Polsat Box Go
(12 kolejka)
3 - 0
TAURON Liga
Hala Podpromie

Developres BELLA DOLINA Rzeszów — #VolleyWrocław

MVP: Weronika Centka
TV: Polsat Box Go
(11 kolejka)
3 - 1
TAURON Liga
Hala Podpromie

Developres BELLA DOLINA Rzeszów — Grupa Azoty Chemik Police

MVP: Ann Kalandadze
TV: Polsat Sport
(10 kolejka)
1 - 3
TAURON Liga
Arena Kalisz

Energa MKS Kalisz — Developres BELLA DOLINA Rzeszów

MVP: Katarzyna Wenerska
TV: Polsat Box Go
(1/4 Pucharu Polski)
1 - 3
Puchar Polski
Szkoła Podstawowa nr 3 w Mielcu

ITA TOOLS Stal Mielec — Developres BELLA DOLINA Rzeszów

MVP: Jelena Blagojević
(9 kolejka)
3 - 1
TAURON Liga
Hala Podpromie

Developres BELLA DOLINA Rzeszów — Grot Budowlani Łódź

MVP: Jelena Blagojević
TV: Polsat Sport
(8 kolejka)
0 - 3
TAURON Liga
Stegu Arena

UNI Opole — Developres BELLA DOLINA Rzeszów

MVP: Gabriela Orvošová
TV: Polsat Box Go
(6 kolejka)
3 - 2
TAURON Liga
Sport Arena

ŁKS Commercecon Łódź — Developres BELLA DOLINA Rzeszów

MVP: Zuzanna Górecka
TV: Polsat Sport
(5 kolejka)
3 - 0
TAURON Liga
Hala Podpromie

Developres BELLA DOLINA Rzeszów — MOYA Radomka Lotnisko Radom

MVP: Magdalena Jurczyk
TV: Polsat Box Go
(4 kolejka)
0 - 3
TAURON Liga
Hala Pod Dębowcem

BKS BOSTIK Bielsko-Biała — Developres BELLA DOLINA Rzeszów

MVP: Gabriela Orvošová
TV: Polsat Box Go
(3 kolejka)
3 - 0
TAURON Liga
Hala Podpromie

Developres BELLA DOLINA Rzeszów — ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów

MVP: Aleksandra Szczygłowska
TV: Polsat Sport
(2 kolejka)
0 - 3
TAURON Liga
Hala Podpromie

OnlyBio Pałac Bydgoszcz — Developres BELLA DOLINA Rzeszów

MVP: Gabriela Orvošová
TV: Polsat Box Go
(1/8 Pucharu Polski)
3 - 1
Puchar Polski
Hala Podpromie

Developres BELLA DOLINA Rzeszów — OnlyBio Pałac Bydgoszcz

MVP: Jelena Blagojević
TV: Internet
(1 kolejka)
0 - 3
TAURON Liga
Hala Orbita

#VolleyWrocław — Developres BELLA DOLINA Rzeszów

MVP: Aleksandra Szczygłowska
TV: Polsat Sport
(Sparing)
2 - 2
Sparingi
Hala Podpromie

Developres BELLA DOLINA Rzeszów — BKS BOSTIK Bielsko-Biała

(Sparing)
1 - 3
Sparingi
Hala Podpromie

Developres BELLA DOLINA Rzeszów — BKS BOSTIK Bielsko-Biała

(dzień 2)
1 - 2
PreZero Grand Prix
Monta Beach Volley Club Warszawa

Developres BELLA DOLINA Rzeszów — SAN-Pajda Jarosław

(dzień 1)
2 - 1
PreZero Grand Prix
Monta Beach Volley Club Warszawa

Roleski Grupa Azoty Tarnów — Developres BELLA DOLINA Rzeszów